reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Witam sie z rana:)wczoraj padłam o 20.
@Martna Bardzo Ci współczuję. Nie poddawaj się.
Jak dobrze ze dziś piatek
Dzień dobry :-) ja również wczoraj o 20 odcięcie prądu i co chwilę małe pobudki ale o 4 już oczy jak 5 zł :-) oooo tak piątek napawa mnie optymizmem a największym fakt, że będę mogła spać ile wlezie [emoji16]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi tez juz wysadza [emoji33][emoji33] moze dlatego ,ze to kolejna ciaza i widoczny jest wczesniej ..


Martyna - bardzo mi przykro [emoji17]..tule [emoji11]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
No też tak myślę ,że dlatego.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny [emoji3]
Ja mam wrażenie ,że ten brzuch rośnie mi w oczach. Trochę mnie to przeraża ,ale nie samo przytycie tylko , że choć zawsze chciałam bliźniaki to teraz mam obawy czy właśnie ich tam nie ma [emoji33] bo taki wielki brzuch w 8tyg

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym to napewno skonsultowala z lekarzem bo nawet jak na bliźniaki w tak wczesnej ciąży to jest on ogromny i czysto teoretycznie ie powinno jeszcze być nic widać *tak mi powiedziala moha gin Ale pewnie każda z nas ma inaczej
 
Ja bym to napewno skonsultowala z lekarzem bo nawet jak na bliźniaki w tak wczesnej ciąży to jest on ogromny i czysto teoretycznie ie powinno jeszcze być nic widać *tak mi powiedziala moha gin Ale pewnie każda z nas ma inaczej
Sugerujesz ,że coś ze mną nie tak[emoji2]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry