reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

czesc dziewczyny!
to moja 1 ciąża, niby sie człowiek już chwile starał, ale jak przyszło co do czego to jestem przerażona. Dodajcie mi proszę otuchy.... Musiałam odstawić leki, z trudem zasypiam o 3-4rano.
A oto moja Kropka na 1 usg, obecnie mamy 5tc.
 

Załączniki

  • 26793394_10211472403954862_1650677876_n.jpg
    26793394_10211472403954862_1650677876_n.jpg
    62,3 KB · Wyświetleń: 94
reklama
A się rozpisałyście.
A ja może jestem dziwna, ale trochę się martwię. Mdłości mi dzisiaj ustąpiły, piersi też są jakieś takie mniej ociężałe - w porównaniu do poprzednich dni gdzie normalnie dotkąć ich nie moglam. Wogole jakos mi dziwnie, nieciążowo. Pewnie przesadzam, ale trochę się boję czy wszystko w porządku...
Matko, mam to samo. Wizytę mam dopiero 29.01, więc jest możliwość, że zwariuje do tego czasu. Jescze moja gin totalnie racjonalnie stwierdziła, że ciąża jest bardzo wczesna, więc jest jeszcze możliwość, że się nie utrzyma. Że wszystko się wyjaśni tego 29. No niby z jednej strony rozumiem, że tak powiedziała, ale z drugiej mi, największej panikarze na swiecie, wcale nie jest łatwiej. :D
Mam ochotę dzień w dzień robić test ciążowy, żeby sprawdzać czy dalej w niej jestem. To już trochę chore [emoji14]

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Matko, mam to samo. Wizytę mam dopiero 29.01, więc jest możliwość, że zwariuje do tego czasu. Jescze moja gin totalnie racjonalnie stwierdziła, że ciąża jest bardzo wczesna, więc jest jeszcze możliwość, że się nie utrzyma. Że wszystko się wyjaśni tego 29. No niby z jednej strony rozumiem, że tak powiedziała, ale z drugiej mi, największej panikarze na swiecie, wcale nie jest łatwiej. :D
Mam ochotę dzień w dzień robić test ciążowy, żeby sprawdzać czy dalej w niej jestem. To już trochę chore [emoji14]

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj skąd ja to znam :p dziś po tej akcji z tym kalkulatorem dostałam zakaz od mojego wchodzenia do internetu i konsultowania objawów z wujkiem Google xD
 
Oj skąd ja to znam [emoji14] dziś po tej akcji z tym kalkulatorem dostałam zakaz od mojego wchodzenia do internetu i konsultowania objawów z wujkiem Google xD
Wcale Ci się nie dziwię! A wujek google to najgorsza rzecz do sprawdzania objawów. Nigdy się na tym dobrze nie wychodzi :D

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny [emoji3]
Ja mam wrażenie ,że ten brzuch rośnie mi w oczach. Trochę mnie to przeraża ,ale nie samo przytycie tylko , że choć zawsze chciałam bliźniaki to teraz mam obawy czy właśnie ich tam nie ma [emoji33] bo taki wielki brzuch w 8tyg

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie dziewczyny [emoji3]
Ja mam wrażenie ,że ten brzuch rośnie mi w oczach. Trochę mnie to przeraża ,ale nie samo przytycie tylko , że choć zawsze chciałam bliźniaki to teraz mam obawy czy właśnie ich tam nie ma [emoji33] bo taki wielki brzuch w 8tyg

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi tez juz wysadza [emoji33][emoji33] moze dlatego ,ze to kolejna ciaza i widoczny jest wczesniej ..


Martyna - bardzo mi przykro [emoji17]..tule [emoji11]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry