reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Dzięki - napiszę coś o sobie byśmy się lepiej poznały :)
Mam 31 lat, to moja 2ga ciąża, nie miałam się okazji nią cieszyć jeszcze bo mamy w domu 7,5 mc niemowlaka (czerwiec 2017) który jest karmiony piersią [emoji38] między maluchami będzie rok i 4mc różnicy [emoji4]
Gratulacje! U Ciebie bedzie o 4 mce mniejsza roznica niz u nas... Ja sie mocno zastanawiam jak to bedzie... i nie ukrywam,ze troche mnie to przeraza.
 
Trochę się boję tej ciąży. Dziecko nosić trzeba a będzie coraz cięższe...i karmienie piersią nie ułatwia bo powoduje skurcze macicy. O zmęczeniu nie wspominam bo nie spałam w nocy od 7mc i nie zapowiada się przez najbliższe lata [emoji23] oby dotrwać do końca ciąży, a potem już z górki [emoji4]
 
Hej dziewczyny :)

Witam nowe mamusie, tym które pierwszy raz widziały serduszka gratuluje :)

Martyna a będziesz jeszcze raz robiła betę? Przyrost faktycznie niski ale trzymam kciuki żeby było dobrze! Nie wiem jakim cudem ten lekarz widzi pozamaciczna...

Karmwlovelatte mam to samo :D ciągam mojego po tych sklepach bo nie mogę się doczekac wykańczania mieszkania. Kiedy Wy zaczynacie wykańczanie? My w maju dostaniemy klucze wiec pewnie wprowadzimy się na początku lipca, ale już nie mogę się doczekac :) akurat 2 miesiące przed narodzinami bobasa będę leżała w ogrodzie na leżaku :)

Ewarut ładnie Ci wyskoczyl brzusio :) ja się spodziewam, ze tez niedługo będzie u mnie coś widać... narazie to mam napompowany brzuch od mdłości jakby. Im bardziej mnie mdli tym bardziej mi wywala ;)

Joanna ja mam nadzieje ze Ty naprawdę zaraz na to l4 pójdziesz. Odpocznij kochana należy Ci się :)

Mamamia90 widzę ze jesteśmy w tym samym dniu ciąży:) byłaś już u lekarza? Przepraszam, ze nie pamietam. Ja wybieram się w poniedziałek to będzie 6t6d ciekawa jestem co zobaczę.

Ja ze współżyciem czekam na pozwolenie lekarza. Do tej pory w każdej ciąży lekarze mówili żeby poczekać do końca 1 trymestru. Mi to specjalnie nie przeszkadza bo nie mam ochoty ;)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Byłam wczoraj na wizycie bąbel ma całe 3,1 mm serduszko bije narazie jeszcze trochę wolno dlatego idę za tydzień na kontrole mam nadzieje ze wszystko będzie Ok i się rozkręci
U ciebie to już piękny Kropek będzie i serduszko trzymam &&& za udana wizytę
Na kiedy masz termin tez na 12.09?

w57v3e3k7xowfzhz.png
 
Ostatnia edycja:
Trochę się boję tej ciąży. Dziecko nosić trzeba a będzie coraz cięższe...i karmienie piersią nie ułatwia bo powoduje skurcze macicy. O zmęczeniu nie wspominam bo nie spałam w nocy od 7mc i nie zapowiada się przez najbliższe lata [emoji23] oby dotrwać do końca ciąży, a potem już z górki [emoji4]
Spokojnie, przy zdrowej ciąży karmienie piersią w niczym nie przeszkadza :) jest nas tu parę karmiących w ciąży - tylko starsze pociechy :)
 
Witam nowe wrzesnioweczki jest nas już tyle ze się czasem nie łapę
Gratuluje dzisiejszych udanych wizyt i pięknych serduszek[emoji173]️
Ewa super brzusio ja tez jyz bym chciała żeby u mnie było widać lubię ten stan :)
Martynka bardzo mi przykro wiem co przeżywasz trzymaj się kochana <przytulam>


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
w57v3e3k7xowfzhz.png
 
reklama
Dzięki aniu ja wpadłam w panikę bo na jednej stronie wyskoczyło mi ze przyrost jest nieprawidłowy za niski...gdzie masz taki fajny kalkulator?
wiem,ja też początkowo policzyłam z kalkulatora z drugiej pozycji wyszukując przez Google i już byłam bliska załamaniu.dopiero dziewczyny mi policzyły i uspokoiły:* po co są takie błędne kalkulatory.czlowiek niepotrzebnie jest narażony na stres

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
Do góry