reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ja bym prędzej jajko zniosła niż czekała jeszcze 1.5miesiaca..A czemu położna Ci nie wyznaczył terminu? Możesz się z nimi kłócić.. powinno być to zrobione jak najszybciej no 12tydzien to już trochę późno szczerze mówiąc.. napilam trochę że masz ciężką pracę i potrzebujesz zaświadczenia czy coś w tym stylu

Juz tam dzwonilam i kazali czekac. Skierowanie poszlo juz w zeszlym tyg. Standardowo wizyty u poloznej sa najwczesniej w 8-9 tc w uk, wiec maja jeszcze czas.


0d1ygov361ofth5y.png
 
Dzięki - napiszę coś o sobie byśmy się lepiej poznały :)
Mam 31 lat, to moja 2ga ciąża, nie miałam się okazji nią cieszyć jeszcze bo mamy w domu 7,5 mc niemowlaka (czerwiec 2017) który jest karmiony piersią [emoji38] między maluchami będzie rok i 4mc różnicy [emoji4]
 
Dzięki - napiszę coś o sobie byśmy się lepiej poznały :)
Mam 31 lat, to moja 2ga ciąża, nie miałam się okazji nią cieszyć jeszcze bo mamy w domu 7,5 mc niemowlaka (czerwiec 2017) który jest karmiony piersią [emoji38] między maluchami będzie rok i 4mc różnicy [emoji4]
Ale fajnie :)
 
Ostatnia edycja:
Dzięki - napiszę coś o sobie byśmy się lepiej poznały :)
Mam 31 lat, to moja 2ga ciąża, nie miałam się okazji nią cieszyć jeszcze bo mamy w domu 7,5 mc niemowlaka (czerwiec 2017) który jest karmiony piersią [emoji38] między maluchami będzie rok i 4mc różnicy [emoji4]
O jak cudnie :D trochę jak bliźnięta :D dużo siły, ciąża z niemowlakiem pewnie może dać w kość, ale na pewno się opłaca :D
 
reklama
Do góry