reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Czyżby uk? Nie musisz czekać do 12tygodnia.. wręcz nie powinnaś.. pierwsze badania i usg musi być zrobione między 10 a 12tygodniem ciąży. Ja teraz byłam prywatnie i jak już miałam potwierdzenie że jest ok to napisałam do położnych.. termin wizyty mam na 9tydzien ciąży

Zdecydowanie nie zamierzam czekac, dlatego napisalam, ze ide prywatnie na usg za kilka dni. Usg panstwowe mam dopiero w 12 tygodniu, a termin do poloznej jeszcze nawet nie wyznaczony.


0d1ygov361ofth5y.png
 
reklama
Dzięki aniu ja wpadłam w panikę bo na jednej stronie wyskoczyło mi ze przyrost jest nieprawidłowy za niski...gdzie masz taki fajny kalkulator?
To kalkulator z bellybestfriend. Pewnie sprawdzałaś na niepłodni razem, bo tam takie cyrki wychodzą, jeśli odstęp między badaniami jest większy niż 48 godzin :)
 
Zdecydowanie nie zamierzam czekac, dlatego napisalam, ze ide prywatnie na usg za kilka dni. Usg panstwowe mam dopiero w 12 tygodniu, a termin do poloznej jeszcze nawet nie wyznaczony.


0d1ygov361ofth5y.png
Ja bym prędzej jajko zniosła niż czekała jeszcze 1.5miesiaca..A czemu położna Ci nie wyznaczył terminu? Możesz się z nimi kłócić.. powinno być to zrobione jak najszybciej no 12tydzien to już trochę późno szczerze mówiąc.. napilam trochę że masz ciężką pracę i potrzebujesz zaświadczenia czy coś w tym stylu
 
reklama
Do góry