reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Nie wiem gdzie pójdą. Dług dotyczy też mnie i brata. Z automatu nas dopadł jako osoby zameldowane tu w dniu 18stych ur. Ale... gdy poprosiłam zapytałam czy sąd może dług w takim razie podzielić personalnie na 4 osoby to ja swoją część (bagayela 30.000) w ratach po 1000 zł im spłacę a resztę niech ścigają to nie ma takiej opcji. Nirważne kto ale ma spłacić całość a mnie się to nie kalkuluje.
No ale jak się teraz wyprowadzisz to musisz spłacić ten dług? Czy już Ci się to anuluje? W sumie nie wiem czemu ty swojej niby części nie mogłaś spalcic tylko całość
 
reklama
Dziewczyny jakis szybki sposob zeby rzecz przestala farbowac wode?? Kupilam piekne zolciotkie przescieradelko dla mlodego, ale cholerstwo tak farbuje, ze strach to do pralki wrzucic z innymi rzeczami :p
 
Nie wiem gdzie pójdą. Dług dotyczy też mnie i brata. Z automatu nas dopadł jako osoby zameldowane tu w dniu 18stych ur. Ale... gdy poprosiłam zapytałam czy sąd może dług w takim razie podzielić personalnie na 4 osoby to ja swoją część (bagayela 30.000) w ratach po 1000 zł im spłacę a resztę niech ścigają to nie ma takiej opcji. Nirważne kto ale ma spłacić całość a mnie się to nie kalkuluje.
To jakieś dziwne to niedługo się wyprowadzasz rodzice muszę się wynieść i nic do tej pory z tym nie robią? Przecież musza cos załatwiać
 
A wracając do tematu ciąży

Ja od rana mam sr..czkę z przyległościami bólowymi. Poród to nie jest bo młody ma zawody olimpijskie w pływaniu z nurkowaniem na głębokościach. Natomiast był moment że serio wystraszyłam się że to już bo siedzę na WC (uwaga wrażliwcy czy jedzący aktualnie) leci mi z d..y brzuch nasuwa i nie czuję czy ja sikam czy wody lecą... normalnie myślę sobie bomba... torba leży odłogiem. Upał jak w Afryce. Ja nie ufarbowana. Nie ogolona. Sama w domu.. kur...
 
No ale jak się teraz wyprowadzisz to musisz spłacić ten dług? Czy już Ci się to anuluje? W sumie nie wiem czemu ty swojej niby części nie mogłaś spalcic tylko całość
Bo tak jest i już. Ja też tego nie rozumiem bo to niesprawiedliwe totalnie.
Dług się nie anuluje.
A gdzie i kiedy ich eksmitują to nie wiem ale chyba im zależy by wszystko odbyło się przed okresem ochronnym.
 
Ja to zaraz właze pod prysznic. Męczą mnie dziś skurcze. Nieregularne , ale i śluzu więcej. Więc leżę , bo nie mogę chodzić za bardzo [emoji16][emoji16][emoji16]
 
To jakieś dziwne to niedługo się wyprowadzasz rodzice muszę się wynieść i nic do tej pory z tym nie robią? Przecież musza cos załatwiać
Bo moi rodzice NIGDY NIC Z NICZYM NIE ROBIĄ strategia ojca: wszyscy to chu...je czego chcą i wyp..lać obrażony. Strategia matki: nic się nie dzieje nic się niedzieje a może jakiś cud się zadzieje i na koniec ola boga co my teraz zrobimy biedulki...
 
Ja to zaraz właze pod prysznic. Męczą mnie dziś skurcze. Nieregularne , ale i śluzu więcej. Więc leżę , bo nie mogę chodzić za bardzo [emoji16][emoji16][emoji16]
Ja dziś 2x wanna bo nie wytrzymuje już i upału i tych skurczy i wiercenia młodego... pospałam w między czadie mooooże 30 minut i d..pa. Zwariuję do 21... kiedy to się robi znośniej...
 
reklama
A wracając do tematu ciąży

Ja od rana mam sr..czkę z przyległościami bólowymi. Poród to nie jest bo młody ma zawody olimpijskie w pływaniu z nurkowaniem na głębokościach. Natomiast był moment że serio wystraszyłam się że to już bo siedzę na WC (uwaga wrażliwcy czy jedzący aktualnie) leci mi z d..y brzuch nasuwa i nie czuję czy ja sikam czy wody lecą... normalnie myślę sobie bomba... torba leży odłogiem. Upał jak w Afryce. Ja nie ufarbowana. Nie ogolona. Sama w domu.. kur...

Jak tak będzie dalej to chyba Cię ratuje tylko IP. Bo się odwodnisz ... łyknij co na zatrzymanie ...
 
Do góry