reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
U mnie jak u reszty Warszawianek upał mimo że wiaterek... dwie zimne kąpiele i ustawiczne przeziębienie przez to. Chce mi się jeść. Chcę zupę. le gotować nie będę (kuchnia na zachód) a i nie doczłapie do sklepu... także zupa to moje marzenie na dziś...
 
Ja po wizycie.. młoda waży +/- 3400
I teraz tlumaczcie mi to.. szyjka długa na 3cm, miękka, o pośredniej konsystencji.. przepuścić palec.. czyli co.. rodzę już, czy mogę na wrzesień czekać?
Szyjka długa przepuszcza palec czyli rozwarcie na około 2cm ja tak chodzę 3 tydzień z tym że szyjkę miałam krótszą o 1cm. Przynajmniej tak to rozumiem. Ale JESZCZE ginekologiem nie jestem ;)
 
Ja po wizycie.. młoda waży +/- 3400
I teraz tlumaczcie mi to.. szyjka długa na 3cm, miękka, o pośredniej konsystencji.. przepuścić palec.. czyli co.. rodzę już, czy mogę na wrzesień czekać?
Możesz czekać. Taka długą szyjkę to ja miałam ostatnio w okolicach 20 t.c. [emoji14] u wieloródek szybciej robi się rozwarcie i można się tak bujać miesiącami ;)
 
U mnie jak u reszty Warszawianek upał mimo że wiaterek... dwie zimne kąpiele i ustawiczne przeziębienie przez to. Chce mi się jeść. Chcę zupę. le gotować nie będę (kuchnia na zachód) a i nie doczłapie do sklepu... także zupa to moje marzenie na dziś...
Ugotowalam pomidorowa ale taka dobra ze śmietaną do teho mam osobno ryż i makaron - zapraszam
 
Przez te upały dzieci w domu roznosza chatę ale w sumie się bawią ja muszę iść po pranie to chociaż poprasuje bo jak to tak nic nie robię cały dzień???
 
Nie ma właśnie:no:
Produkt zakupiony na 0 oprocentowanie to w rzeczywistości produkt droższy niż rynkowa cena. Umowa pomiędzy bankiem a danym sklepem:happy:
Fachowo nazywane : ukrytymi odsetkami.:-p

Nie zawsze. Czasem jest tak ze wiesz ze kupujesz produkt za 2000 na rynku cena waha się od 2000-2200. Oddajesz dokładnie tyle ile wart był produkt. Ale to musisz być świadom by nie godzić się na żadne ubezpieczenia czy co oni chcą tam dać. Mój ex był w tym mistrzem bo miał gadane.
 
reklama
Do góry