reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Nie wiadomo czy w czasie wkładania tej rurki zaraz po porodzie nie uszkodzono plucka. A może to być zapalenie płuc i wogole milion innych byciow. Przez tą bolerioze też nie wiadomo co z karmieniem czy można przy tych antybiotykach. Nic nie wiem leże i wyje.

Gratulacje. Trzymaj się cieplutko i oby szybko sie wyjaśniło . Trzymam kciuki
 
reklama
Wada wrodzona przepuklina przeponowa i to jeszcze ciężki przypadek. Moja malinka jedzie do Zabrza.a my mamy się szykować na najgorsze módlcie się za nią błagam

Kochana tak mi przykro, nawet nie wyobrazam sobie co musisz teraz czuc. Musisz byc silna i myslec pozytywnie.
Modlimy sie dzisiaj za Was [emoji1374] trzymaj sie cieplo!!
 
Co do spania to mam podobnie a jeszcze cały czas walczę z bolącym gardłem już drugi tydzien....mam dość i oczywiscie katar do kompletu, jedyny plus ze gorączka minęła. We wtorek wizyta i pewnie dowiem sie kiedy CC będzie choc jestem po..... jednak inaczej jak CC jest nagłe tak jak mialam za 1 razem a inaczej takie umawiane...mam wrazenie ze bede miała mega stresa...czas pokaże.
Ja tez sie stresuje, bo pierwsze cc nagle, a teraz juz wyznaczony termin i zostalo 10 dni :szok:
Ja codziennie jem lody i pije zimna wode z lodowki i sie boje, zeby sie nie przeziebic, wiec chyba na razie odpuszcze. Bolace gardlo, to jeszcze wytrzymam, ale kaszel lub katar po cc ju nie. Poprzednio rodzilam w zime i mialam delikatny kaszel, to myslalam, ze mi brzuch sie rozerwie za kazdym razem...
 
Nie wiadomo czy w czasie wkładania tej rurki zaraz po porodzie nie uszkodzono plucka. A może to być zapalenie płuc i wogole milion innych byciow. Przez tą bolerioze też nie wiadomo co z karmieniem czy można przy tych antybiotykach. Nic nie wiem leże i wyje.
Kochana bądź dobrej myśli. wspieram modlitwą
 
Wada wrodzona przepuklina przeponowa i to jeszcze ciężki przypadek. Moja malinka jedzie do Zabrza.a my mamy się szykować na najgorsze módlcie się za nią błagam
Wchodzę was nadrobić i widzę że następny dzidziuś na świecie...
Kochana trzymaj się musisz być silna dla córeczki na pewno wszystko będzie dobrze będę się o to modlić
Co do badań chodzimy do lekarzy całą ciążę wierzymy im że wszystko sprawdzają najbardziej boli to że czasami jest ich kilku i nikt nic nie widzi...
 
Mój ginekolog uparcie poleca czosnek jako remedium na całe chorobowe zło, ale jakos nie mogłam się przekonać i ostatecznie tylko płukałam gardło solą, brałam paracetamol na ból głowy i psikałam do nosa sprayem z prenalenu. Jeśli chodzi o prenalenowe tabletki na gardło to u mnie działały równie skutecznie co cukierki ;)To ja teraz często jem kaszkę ale z jagodami :) Gratuluję! I współczuję tych nerwów. Mam nadzieję, że to wszystko gorzej brzmi niż naprawdę wygląda. Malutka trochę za bardzo pospieszyła się z wychodzeniem na ten świat, oby szybciutko zaczęła normalnie oddychać. Kiedy tylko staniesz na nogi wypisujesz się i jedziesz do niej?
Ja po leczeniu się czosnkiem w 1 ciąży miałam taka zgagę, że myślałam, że już po mnie.. teraz też czosnek nie działa na mnie dobrze i unikam

Wada wrodzona przepuklina przeponowa i to jeszcze ciężki przypadek. Moja malinka jedzie do Zabrza.a my mamy się szykować na najgorsze módlcie się za nią błagam

Będziemy. Musisz wierzyć że będzie dobrze
 
Wada wrodzona przepuklina przeponowa i to jeszcze ciężki przypadek. Moja malinka jedzie do Zabrza.a my mamy się szykować na najgorsze módlcie się za nią błagam
O matko :( będzie w Centrum Chorób Serca? Biedna kruszynka, wierzę, że będzie dobrze i lekarze jej pomogą! Bardzo mocno tulę
 
reklama
Do góry