reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Mama 7 a kojarzysz tak z ciekawości nazwisko tego lekarza z bielanskiego? Ja też prowadzę ciążę u lekarza z tego szpitala, natomiast od ponad 3 lat już tam nie pracuje. Effka powodzenia! Czekamy na nowe wieści od Ciebie ;)

Nie, nazwiska nie pamiętam. Ale jeszcze rok temu jak rodziła urzędował tam.
 
Wlasnie sie kloce z mezem o cc, zabieg credego i szczepienie na gruzlice. Ja nie chce szczepienia p/gruzlicy w szpitalu i nie chce zakraplania oczu- nie mam rzeżaczki, czy innej francy, poza tym dziecko zostanie wyjete przez powloki brzuszne.
Czy ktos jeszcze ma podobne przemyslenia do moich?

Ja podobnie..
Każdy kto zainteresuje się tym bardziej nie chce..
 
Dziś równo było 37+0 tc. Jedzie jednak do Katowic . Na prenatalnych nic nie widzieli. Pani mówiła że brzuszek ok. I że pozostałe narządy też na miejscu
 
reklama
To juz nie wiem, niby mowili, ze ma by z matka. Zreszta juz sama nie wiem. Tylko sie na noc zdenerwowalam :(.
Jak sie wkurze to urodze w domu :(

Tylko spokój nas może uratowac.
Mi się wydaje, że lepiej wiedzieć i odpowiednio zareagować jeśli będzie niezgodnie z twoimi oczekiwaniami.
Ja akurat mam źłe doświadczenia z Bielańskim, tam trafiłam w trakcie poronienia i tragedia jak się mna zajeli.. moja lekarz w zofi tez powiedziała, że najgorszy z możliwych szpital wybrałam. A ja go nie wypierałam, po prostu jest najbliżej mojego miejsca zamieszkania. Te 24 godz koleżanki też było dla mnie szokiem. Ale coś musiało być, że koleżanka wybrała ten szpital też po raz drugi.. (mieszka w Mińsku mazowieckim i wszystkie jej siostry tam rodziły, a ona specjalnie do Warszawy na gg do bielanskiego)
Każdy ma swoje preferencje i tam też się rodzą dzieci i jest ok. Warto wiedzieć ba co zwrócić uwagę. Może napisz w swoim planie porodu, że prosisz, aby dziecko było cały czas z Tobą bądź mężem i że masz do tego prawo! Że nie zgadzasz się aby personel się nim zajmował, dokarmiał itp..
 
Do góry