reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ja jadę na święta wielkanocne do Zakopanego, jeżeli nie będzie przeciwwskazań to Gubałówka jak najbardziej. Termy także. Nad Kasprowym bym się wahala [emoji14]

piu3w1d3gdjez5tu.png

dqpranliom4l4e7b.png

Termy bym odradzala w ciąży - w wodzie można złapać bakterie do pochwy - a w ciepłej wodzie oni się mnożą
 
@Ewarut wow super brzusio :) ja jeszcze nie mam choć spodnie ciasne i jak siedzę czy schylam się to czuje ucisk na niego :) a my jak na razie podobne tygodnie :) co do lotów to w poprzedniej ciąży mogłam latać do 26 tyg normalnie po 26 tygodniu chcieli juz zaświadczenia ze mogę latać a takie chyba wydają do 32 tygodnia lekarze


gann3e3k5wou767o.png
 
Zobaczymy co powie gin :)
A któraś z was już wie ze będzie miała cesarkę? Ja na pewno bo jestem po
Złamaniach miednicy.
I co ze szkoła rodzenia? Idziecie? I jak wasi faceci się do tego nastawiają?
 
A kiedy masz termin u gina na potwierdzenie?

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Jeszcze nie zadzwoniłam do mojego gina...
Jutro się umówię,ale pamiętając jak było w 1 ciąży nie będę się bardzo spieszyła. Wtedy poleciałam od razu po teście,a i tak mi powiedział,ze mam przyjść najwcześniej po tygodniu,bo nic jeszcze na usg nie będzie widać. A wtedy test zrobiłam jakos przed rozpoczęciem 6 tygodnia...
 
@Ewarut wow super brzusio :) ja jeszcze nie mam choć spodnie ciasne i jak siedzę czy schylam się to czuje ucisk na niego :) a my jak na razie podobne tygodnie :) co do lotów to w poprzedniej ciąży mogłam latać do 26 tyg normalnie po 26 tygodniu chcieli juz zaświadczenia ze mogę latać a takie chyba wydają do 32 tygodnia lekarze


gann3e3k5wou767o.png
No spory jestem w szoku... Ale zniosę wszystko oby było zdrowe [emoji16]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry