reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja jadę na święta wielkanocne do Zakopanego, jeżeli nie będzie przeciwwskazań to Gubałówka jak najbardziej. Termy także. Nad Kasprowym bym się wahala [emoji14]

piu3w1d3gdjez5tu.png

dqpranliom4l4e7b.png
Ja byłam w termach w jakimś 2-3 tyg nie widziałam jeszcze ze jestem w ciąży i chodziłam na sauny teraz gin mówi żeby juz nie chodzić minimum do 12 tyg bo ciąża nie lubi przegrzewania...wiec nie grzej się za bardzo :)
 
reklama
Jeszcze nie zadzwoniłam do mojego gina...
Jutro się umówię,ale pamiętając jak było w 1 ciąży nie będę się bardzo spieszyła. Wtedy poleciałam od razu po teście,a i tak mi powiedział,ze mam przyjść najwcześniej po tygodniu,bo nic jeszcze na usg nie będzie widać. A wtedy test zrobiłam jakos przed rozpoczęciem 6 tygodnia...
Ja byłam u mojego od razu po teście, ze względu na moją pracę, bo dużo muszę w niej dźwigać i kazała mi przyjść 29.01, bo może być już coś widać. Wiec zobaczymy. Też mi się wydaje, że dość wcześnie, ale ponoć to zależy od sprzętu lekarza.

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja byłam u mojego od razu po teście, ze względu na moją pracę, bo dużo muszę w niej dźwigać i kazała mi przyjść 29.01, bo może być już coś widać. Wiec zobaczymy. Też mi się wydaje, że dość wcześnie, ale ponoć to zależy od sprzętu lekarza.

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja myślę,że pójdę jakoś pod koniec pierwszego tygodnia lutego... Czyli jeszcze trochę.
No, chyba, że będę się jakoś źle czuła to wiadomo,że od razu.
 
Ja tez zawsze mam we wrześniu odpocznie sobie na porodowce.
Ja w szkole rodzenia byłam w 1 ciaxy, z mężem. Teraz to raczej odpuszczę sobie
Ja nigdy nie byłam w szkole rodzenia. Teraz też raczej nie pójdę bo najprawdopodobniej będzie cesarka bo pierwsza była.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nigdy nie byłam w szkole rodzenia. Teraz też raczej nie pójdę bo najprawdopodobniej będzie cesarka bo pierwsza była.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
I porodzie akurat mówią 30% czasu, dużo jest o pielęgnacji dziecka, różnych przydatnych rzeczach dla młodych rodziców - polecam jak nawet ktoś ma cc.
 
Ewarut opowiedz coś o cesarce bardzo boli? Twój facet był przy porodzie? Jak pierwsza doba po porodzie ? To prawda ze dziecka na ręce nawet wziąć nie można? I długo się dochodzi po niej? Żeby normalnie wstać i przy dziecku coś zrobić?
 
reklama
Dlatego właśnie chce iść, ale moj gamoń marudzi ze on na to czasu nie ma ze to bez sensu ze wymyślanie...znów się właśnie o to pokłóciliśmy...
Kobiety w ciąży się nie denerwuje sprowadź go do porządku. Jak nie chce iść to chyba możesz iść sama...

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry