reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

A jaki masz? Wyświetla Ci tętno? Ja mam angel sounds, ale ta aplikacja do tego jest do dupy, także w razie co to tylko na słuch :/
Tak wyświetla. Mam model sonoline C i powiem Ci, że jestem zadowolona. Trochę za niego zapłaciłam ale nie żałuję.. Generalnie sprawdzam młodego dość często z racji tego nieszczesnego owiniecia pepowina [emoji21]
 
reklama
Ale wcześniej jakoś w miarę normalnie było haha, dobra na razie nie będę się nakręcac, bo zaraz inne dolegliwości mi dojdą. Wzięłam rano węgiel jest lepiej, stosuje trochę głodówki, ale pije. Teraz zjem trochę ryżu. Zobaczymy co będzie jutro.
Po diecie ryżowej i płynnej to się nie spidziewaj twardziela na sraczyku...



Ej słyszałyście o Aretha Franklin? Czy jak to się pisze... Normalnie szok...


A mnie łeb boli. Zjadłam Piję. i chyba jednak apap... pierniczne
 
Mój znów jeszcze nawet nie wyszedł z pracy :( okropnie dużo pracuje ( chodzi na 7:00) potem wraca i myśli jak tu rzucić pracę.

Do tego przyszedł mi organizer na łóżeczko miał być błękitny a jest turkusowy...
Do prześcieradła na przewijak niby mi pasuje kolorystycznie ale ogólnie turkus to kolor którego unikam bo moja siostra zrobiła małemu pokoik w takich barwach. A ja nie chce tak samo :p
 
Komu komu.. Agata na bank, ktoś jeszcze? Seremida?
Screenshot_20180816-195145.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180816-195145.jpg
    Screenshot_20180816-195145.jpg
    164,8 KB · Wyświetleń: 268
Mój znów jeszcze nawet nie wyszedł z pracy :( okropnie dużo pracuje ( chodzi na 7:00) potem wraca i myśli jak tu rzucić pracę.

Do tego przyszedł mi organizer na łóżeczko miał być błękitny a jest turkusowy...
Do prześcieradła na przewijak niby mi pasuje kolorystycznie ale ogólnie turkus to kolor którego unikam bo moja siostra zrobiła małemu pokoik w takich barwach. A ja nie chce tak samo :p
O kurde to faktycznie długo pracuje, a Tobie pewnie smutno samej siedzieć.
Mój pracuje po 10h i mi się wydaje, że ciągnie się ten czas w nieskończoność jak tak sama siedzę [emoji21]
 
No ja Ci się nie dziwię akurat. Ale ostatnio pytałam lekarza czy moja mała nie jest okrecona to powiedział że pepowina jest bardzo długa i elastyczna i może być wszędzie gdzie jest wolne mieście i że tym to on by się nie przejmował. Ale łatwo powiedzieć...
No też właśnie[emoji21]21 sierpnia idę na usg to się dowiem co i jak. Chociaż nie wydaje mi się żeby mały się odwinal bo w końcu już ma mało miejsca
 
reklama
Do góry