reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

A co do mdłości. Okropność.

W każdej ciąży męczyły mnie nieustanie przez 24 na dobę... Przez całe 2,5 miesiąca.
W trzeciej pomyślałam, ze tym razem może mnie ominą i nic z tego, dopadły.
Teraz pomyslalam, że nie będę naiwna... i tak po prostu musi być... Pogodziłam się z tym. No i... Tfu tfu nie mam. :eek:
 
reklama
Nie dostałam luteiny. Tylko duphaston.... wlasnie siedze i szukam dobrego lekarza w okolicy. Na pewno hormony szaleją! Ja czy w ciazy czy nie to i tak nie moge na swoje cialo patrzec. Wygladam jak anorektyczka, doslownie... nogi mam jak dwa patyki, wszedzie wystaja kosci. Masakra! Jem czy nie jem waga stoi w miejscu. Do porodu wazylam 49kg. Strasznie sie czuje w swoim ciele...
No jak widać każda ma inaczej, Martyna po zdjęciu też widzę że jesteś śliczna uszy do góry [emoji4][emoji8]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co do mdłości. Okropność.

W każdej ciąży męczyły mnie nieustanie przez 24 na dobę... Przez całe 2,5 miesiąca.
W trzeciej pomyślałam, ze tym razem może mnie ominą i nic z tego, dopadły.
Teraz pomyslalam, że nie będę naiwna... i tak po prostu musi być... Pogodziłam się z tym, ze tak musi być. No i... Tfu tfu nie mam. :eek:
Ja zależy od dnia i u mnie gorzej wieczorem

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie dostałam luteiny. Tylko duphaston.... wlasnie siedze i szukam dobrego lekarza w okolicy. Na pewno hormony szaleją! Ja czy w ciazy czy nie to i tak nie moge na swoje cialo patrzec. Wygladam jak anorektyczka, doslownie... nogi mam jak dwa patyki, wszedzie wystaja kosci. Masakra! Jem czy nie jem waga stoi w miejscu. Do porodu wazylam 49kg. Strasznie sie czuje w swoim ciele...

To Ciebie też tulę. :yes:
Nie wiem, co można na to poradzić. :rolleyes2:
 
Martynka idz do drugiego lekarza..tylko nie mów mu co powiedział ten pierwszy..tylko, ze jestes w tym i tym tygodniu i ze krwawisz.
Czy masz luteine dopochwowo?
Dziewczyny ja Was podziwiam, ze macie tyle optymizmu, ale ja pewnie mam za duzo pesymizmu z racji problemow innych..
Powiem Wam, ze nie cche mi się nigdzie wychodzić..nie cgce widzieć ludzi..
Mam wrażenie, ze jestem juz tak gruba ze we wszystkim zle wyglądam..nie mam ochoty nikomu się pokazywać.., a ogólnie kocham zakupy itd.
Nie wiem moze hormony moze sytuacja w rodzinie..;(.
Nie schudlam po pierwszej ciąży i niestety jestem gruba jak świnia..
Kochana wszystko będzie dobrze, niezależnie od sytuacji. Nie chudnąc po pierwszej ciąży oszczedzilas czas i skórę - schudniesz raz i rozstępów będzie dwa razy mniej :) pomijając fakt, że znając życie przesadzasz :)
 
Dziewczyny mam strasznie bolące sutki popękały i schodzi z nich skóra czy to normalne ?

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dziękuję, ale to nie takie proste..
Mimo to dziękuję, ze się staracie pocieszyć..
Któraś pisze o gardle to argentin T aerozol cos takiego mozemy w ciazy brac na gardło.
 
Dziewczyny mam strasznie bolące sutki popękały i schodzi z nich skóra czy to normalne ?

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Hmmm gdyby to był późniejszy etap ciąży, pomyślanym, że to siara, ale trochę za wcześnie. Może jakis grzybek? Pokazałabym ginowi na następnej wizycie, a do tego czasu możesz je potraktować clotrimazolum...
 
Hmmm gdyby to był późniejszy etap ciąży, pomyślanym, że to siara, ale trochę za wcześnie. Może jakis grzybek? Pokazałabym ginowi na następnej wizycie, a do tego czasu możesz je potraktować clotrimazolum...
Strasznie urosły mi piersi, sutki też nigdy nie były takie duże nie stosuje balsamu do ciała i może po prostu naskórek nie wytrzymał sama nie wiem

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry