reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

@StarAnia czy mogę Cię jeszcze popytać o opinie? Wiem, że kiepsko się czujesz i głupio mi zawracać Ci głowę... Byłam dzisiaj w sklepie oglądać wózki i rzucił mi się w oczy niewielki wozeczek Cybex Balios S. Wydaje mi się rozmiarowo dobry dla mnie (ja jestem Twojego wzrostu). Sprzedawca polecał mi również Joie Mytrax. Jaka jest Twoja opinia o tych wózkach? Szczególnie zainteresował mnie ten pierwszy, a cenę ma atrakcyjna.
 
reklama
@StarAnia czy mogę Cię jeszcze popytać o opinie? Wiem, że kiepsko się czujesz i głupio mi zawracać Ci głowę... Byłam dzisiaj w sklepie oglądać wózki i rzucił mi się w oczy niewielki wozeczek Cybex Balios S. Wydaje mi się rozmiarowo dobry dla mnie (ja jestem Twojego wzrostu). Sprzedawca polecał mi również Joie Mytrax. Jaka jest Twoja opinia o tych wózkach? Szczególnie zainteresował mnie ten pierwszy, a cenę ma atrakcyjna.
Balios S jest super, szczególnie spacerówka do mnie przemawia :) jestem na tak!
 
Dobra godz 23 nie byłabym sobą gdybym nie poszła do kuchni i go nie jadła!!! Mogłabym w lodówce mieć tylko jego moja miłość tej ciąży!!!
 

Załączniki

  • DSC_2312.JPG
    DSC_2312.JPG
    1,1 MB · Wyświetleń: 73
reklama
@StarAnia czy mogę Cię jeszcze popytać o opinie? Wiem, że kiepsko się czujesz i głupio mi zawracać Ci głowę... Byłam dzisiaj w sklepie oglądać wózki i rzucił mi się w oczy niewielki wozeczek Cybex Balios S. Wydaje mi się rozmiarowo dobry dla mnie (ja jestem Twojego wzrostu). Sprzedawca polecał mi również Joie Mytrax. Jaka jest Twoja opinia o tych wózkach? Szczególnie zainteresował mnie ten pierwszy, a cenę ma atrakcyjna.
Mamy, za poradą Ani również nie napisze, że polecam, bo jeszcze wiadomo nie testowany ale u nas również miłość od pierwszego wejrzenia
IMG_20180716_133548.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180716_133548.jpg
    IMG_20180716_133548.jpg
    70,4 KB · Wyświetleń: 478
Do góry