reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Mamy, za poradą Ani również nie napisze, że polecam, bo jeszcze wiadomo nie testowany ale u nas również miłość od pierwszego wejrzenia Zobacz załącznik 887279
Kurde dla mnie za małe te przednie kółka, ale ogólnie ładny jest pozatym tyle tych wózków że jak patrzę na swój a przecież nówka sztuka to myślę że może mogłam inny kupi???? Ehhhh a ten motylek od samego początku będziesz używać? Czy tylko teraz tak jest w gondoli????
 
Melduje się z wieczora [emoji4]
Byliśmy na zakupach w Arkadii ( bo oczywiście napisałam ze kupuje wszystko online i zaraz sytuacja musiała się zmienić bo polazłam stacjonarnie) ale nakupowalam herbat sypanych i kapsułek z kawą i mogę siedzieć na tym moim końcu świata [emoji4]

Byliśmy tez w kinie bo nie mamy jeszcze tv a mi strasznie brakuje gadającego obrazu. Film ,,Odnajdę Cię" taki sobie

Został mi ostatni karton do sypialni i można ogłosić koniec przeprowadzki. Teraz już tylko najprzyjemniejsze - dekorowanie :):)
 
Kurde dla mnie za małe te przednie kółka, ale ogólnie ładny jest pozatym tyle tych wózków że jak patrzę na swój a przecież nówka sztuka to myślę że może mogłam inny kupi???? Ehhhh a ten motylek od samego początku będziesz używać? Czy tylko teraz tak jest w gondoli????
Za male? ;P to patrz na te w moim :p
received_1706674676090566.jpeg
 

Załączniki

  • received_1706674676090566.jpeg
    received_1706674676090566.jpeg
    141,3 KB · Wyświetleń: 422
Tez planowałam na to iść wczoraj ale opinię znajomych mnie nie przekonywały.ch Targówek masz bliżej:) a tak wogole co Cię skłoniło żeby tu kupować mieszkanie?
 
Kurde dla mnie za małe te przednie kółka, ale ogólnie ładny jest pozatym tyle tych wózków że jak patrzę na swój a przecież nówka sztuka to myślę że może mogłam inny kupi???? Ehhhh a ten motylek od samego początku będziesz używać? Czy tylko teraz tak jest w gondoli????
Bo tych wózków jest bardzo dużo i trudno wybrać. Mi się np.podoba espiro next manhattan, ale jest wielki dla mnie. Najchętniej miałabym dwa: jeden bardziej stylowy, klasyczny biały, a drugi taki właśnie bardziej nowoczesny.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tez planowałam na to iść wczoraj ale opinię znajomych mnie nie przekonywały.ch Targówek masz bliżej:) a tak wogole co Cię skłoniło żeby tu kupować mieszkanie?

My mamy jeszcze do października kartę unlimited to jeździmy do cinema city bo tam w ramach abonamentu:)

Najlepsze jest to, żeśmy je wynajęli :) było to jedyne mieszkanie które obejrzeliśmy ( byliśmy umówieni na inne ale właściciel na godzinę przed nas wystawił ) a tu zagrało z właścicielem idealnie plus cena bardzo bardzo konkurencyjna, to stwierdziliśmy ze spróbujemy:)
 
Do góry