reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Mnie naszła ochota na wiejskie chipsy masło z solą. Wyturlalam się z domu. Powędrowałam do sklepu. Siadłam zjadłam z 4 sztuki i co i mi się odechciało. Smaki przeszły. Hahaha a taka misja by się zebrać po te chipsy:laugh2:
Haha :) miałam tak za każdym razem jak kupilam chipsy, bo wydawało mi się że muszę zjeść bo umrę!
 
Cześć dziewczyny.
Mój termin jest za 4 tygodnie.. czyli dzisiaj rozpoczynam 37;) jeszcze tydzień i ciąża donoszona.
Pogoda cudowna.. 14 stopni rano..

Kasia, Gosia dzisiaj 12;) meldujcie się którą pierwsza na porodówkę?

Ja zapisałam się na 15 wrzesnia- ale sprawdziłam że to sobota, a w sobotę rodzą się lenie:( to jednak wolę 13, lub 20:))))

Miłego dnia dziewczyny..

Ps. Sorki Ania, że Cię pominęłam, ale nie czaisz ostatnio moich żartów to wolę nie rozykować:p
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny.
Mój termin jest za 4 tygodnie.. czyli dzisiaj rozpoczynam 37;) jeszcze tydzień i ciąża donoszona.
Pogoda cudowna.. 14 stopni rano..

Kasia, Gosia dzisiaj 12;) meldujcie się którą pierwsza na porodówkę?

Ja zapisałam się na 15 wrzesnia- ale sprawdziłam że to sobota, a w sobotę rodzą się lenie:( to jednak wolę 13, lub 20:))))

Miłego dnia dziewczyny..

Ps. Sorki Ania, że Cię pominęłam, ale nie czaisz ostatnio moich żartów to wolę nie rozykować:p
MAMA7 ja urodziłam się w sobotę i jestem bardzo pracowita już od 7 roku życia pracuje [emoji39] [emoji295] ja też już zaczęłam 37 tydzień[emoji5]
 
reklama
Wczoraj sprawdziłam z ciekawości jakiś kalkulator i pokazał, że zostało 40 dni.
Stwierdziłam że to i tak kupa czasu jeszcze więc bez sensu w ogóle żeby się zastanawiać albo typować itd...
Jakoś tak nie wiem..... odpuściłam sobie chyba.
Jakkolwiek to brzmi :)
 
Do góry