reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

U nas lekarz początkowo zabronił wdpolzycia. Jak się kosmówka naderwała. Później już w drugim trymestrze był jak najbardziej za tylko ostrożnie i z nawilżeniem. Ale to wiadomo nic na siłę. Im brzuch większy to częściej kolka mnie łapie , więc sex jest sporadyczny :rolleyes:

Dziś świetnie spędzony dzień na jarmarku Rycerskim, uwielbiam takie klimaty :blink:
 
reklama
Bo jak dzieci zbyt długo są w domu to człowiekowi tęskno żeby na te minimum 4h zniknęły z pola widzenia a z drugiej strony odlicza dni do sobót by się wyspać choć teraz my matki niemowlaków możemy zapomnieć o weekendowym lenistwie czy spaniu do 9:00 i w sumie mi nie szkoda jakoś chyba nie mogę doczekać się już tych wszystkich zmian. Nigdy z dwójką a tym bardziej trójką dzieci nie mieszkaliśmy sami sami. Bo albo z teściami albo z moimi starymi i zawsze ktoś w chacie... i zawsze ktoś po innemu niż my byśmy chcieli..
 
Screenshot_20180811-103932.jpg

Odliczanie trwa.. już mniej niż 30dni..
 

Załączniki

  • Screenshot_20180811-103932.jpg
    Screenshot_20180811-103932.jpg
    85,7 KB · Wyświetleń: 307
Dziewczyny czy uprawiacie sex ? Jak tak to zamierzacie do końca? Bo ja miałam celibat chociaż lekarz zapewniał mnie że nie ma przeciwwskazań do uprawiania sexu ale bałam się przez to że moje łożysko nie podniosło się ale nie zachodzi ujścia szyjki. Planuję teraz rozpocząć ale zastanawiam się czy nie jest za późno jestem w skończonym 36 tygodniu a mam strasznie ochote[emoji16][emoji41]
Ja normalnie tyle razy ile mamy ochotę :) i zamierzam do samego końca korzystać :) zakaz to będzie w połogu .
Na pewno nie jest za późno , jak lekarz nie widzi przeciwwskazań to myślę, że spokojnie możesz :)
 
reklama
Do góry