reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
A uprawiasz sex ?Czy już się całkowicie zrazilas?
Przeszła mi ochota, a S. już wcześniej się bał a tu takie coś :/ ostatnio troche mi libido skoczyło, nie wiem czy po 36-37 tygodniu nie zrobię małych podchodów żeby jednak trochę się jeszcze pokochać przed rozpakowaniem. Ale jeśli już to chyba serio utopie wszystko w żelu nawilżającym :D
 
Przeszła mi ochota, a S. już wcześniej się bał a tu takie coś :/ ostatnio troche mi libido skoczyło, nie wiem czy po 36-37 tygodniu nie zrobię małych podchodów żeby jednak trochę się jeszcze pokochać przed rozpakowaniem. Ale jeśli już to chyba serio utopie wszystko w żelu nawilżającym :D

Tylko wybierz coś delikatnego żeby nie uczuliło... teraz tam jesteśmy wrażliwe.
 
Przeszła mi ochota, a S. już wcześniej się bał a tu takie coś :/ ostatnio troche mi libido skoczyło, nie wiem czy po 36-37 tygodniu nie zrobię małych podchodów żeby jednak trochę się jeszcze pokochać przed rozpakowaniem. Ale jeśli już to chyba serio utopie wszystko w żelu nawilżającym :D
No kochana musimy dbać o porządne nawilżenie chyba że nasi mężczyźni dobrze nawilzą. [emoji5] [emoji12]
 
Też spalam a mąż do mnie mówi że później w nocy spać nie mogę i dzwonię do niego, już mi się w tej ciąży tak poprzestawialo wszystko że czekam na wrzesień na rytm dnia, szkoła, przedszkole, seriale itp

Ogólnie to pić mi się chce zimnego
Mam wrażenie że dopiero co czekałyscie na wakacje żeby odpocząć od codziennego wstawania i szkolnej rutyny. Ale ten czas zapiernicza!
 
Ciekawe jak to z ta wyplata macierzynskiego/rodzicielskiego, bo ja chce wziac 100 a pozniej 60% i jak sie dowidywalam to o macierzynski musze zlozyc w ciagu 21 dni, a o reszte po tym terminie, a jak ostatnio dzwonilam na infolinie zus to pani powiedziala, ze moge zlozyc o wszystko w ciagu 21 dni i zaznaczyc jak procentowo chce miec wyplacane i oni sie do tego przychylaja i sama nie wiem jak to zrobic, bo dla mnie najlepiej by bylo wszystko za jednym razem..
 
Dziewczyny, ktore mialy wczesniej cc, uzywalyscie pasa pooperacyjnego na brzuch (nie chodzi o ten poporodowy, tylko typowo po cc) i czy polecacie, a jak tak to ktory?
 
reklama
Dziewczyny, ktore mialy wczesniej cc, uzywalyscie pasa pooperacyjnego na brzuch (nie chodzi o ten poporodowy, tylko typowo po cc) i czy polecacie, a jak tak to ktory?
Ja nie używałam nic takiego więc nie pomogę ale ja bardzo szybko doszłam do siebie po cesarce...w dzień po powrocie do domu była u nas położna a ja podłogi myłam akurat...aż się za głowę chwyciła jak mnie zobaczyła i dała mi wykład lekki ale mnie się wydawało że góry mogę przenosić to co tam podłogi mopem przejechać...:)
 
Do góry