reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny czy uprawiacie sex ? Jak tak to zamierzacie do końca? Bo ja miałam celibat chociaż lekarz zapewniał mnie że nie ma przeciwwskazań do uprawiania sexu ale bałam się przez to że moje łożysko nie podniosło się ale nie zachodzi ujścia szyjki. Planuję teraz rozpocząć ale zastanawiam się czy nie jest za późno jestem w skończonym 36 tygodniu a mam strasznie ochote[emoji16][emoji41]

My cały czas.. we wcześniejszej ciąży do porodu normalnie.. potem i tak miałam 8 tyg przerwy. Jeśli lek mówi że ok to zaufaj
 
reklama
IMG_1048.JPG
takie 50 z oszołoma za piątkę :)
 

Załączniki

  • IMG_1048.JPG
    IMG_1048.JPG
    405,9 KB · Wyświetleń: 349
Wypiłam trochę oranzady bo słodkiego nic nie mam. I się zaczął ruszać. Ale chyba ogólnie dziś leniwie coś. Na razie będę obserwować.
U mnie przedwczoraj mała ruszała się bardzo słabo jak na nią, ale najważniejsze było że się rusza - chyba czasami układa się tak że czuje ją idealnie a kiedy indziej prawie wcale.
 
@StarAnia jak tam humorek lepszy ?
Nie wiem, staram się nie umrzeć goniąc ten mały huragan [emoji14] Przemek pojechał na mecz, a ja nie byłam w stanie wymyślić nic konstruktywnego w domu, wiec od jakiegos czasu jesteśmy na dworze.
Screenshot_2018-08-11-18-39-11-422_com.miui.gallery.jpg
Screenshot_2018-08-11-18-38-40-341_com.miui.gallery.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-08-11-18-39-11-422_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2018-08-11-18-39-11-422_com.miui.gallery.jpg
    79,6 KB · Wyświetleń: 353
  • Screenshot_2018-08-11-18-38-40-341_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2018-08-11-18-38-40-341_com.miui.gallery.jpg
    80,8 KB · Wyświetleń: 347
reklama
Dziewczyny czy uprawiacie sex ? Jak tak to zamierzacie do końca? Bo ja miałam celibat chociaż lekarz zapewniał mnie że nie ma przeciwwskazań do uprawiania sexu ale bałam się przez to że moje łożysko nie podniosło się ale nie zachodzi ujścia szyjki. Planuję teraz rozpocząć ale zastanawiam się czy nie jest za późno jestem w skończonym 36 tygodniu a mam strasznie ochote[emoji16][emoji41]
Zadbaj o bardzo dobre nawilżenie, żeby nie było otarcia i żeby nie pojawiła się niepotrzebna krew. Po co się niepotrzebnie przestraszyć tak jak my mieliśmy :/
 
Do góry