reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny czy uprawiacie sex ? Jak tak to zamierzacie do końca? Bo ja miałam celibat chociaż lekarz zapewniał mnie że nie ma przeciwwskazań do uprawiania sexu ale bałam się przez to że moje łożysko nie podniosło się ale nie zachodzi ujścia szyjki. Planuję teraz rozpocząć ale zastanawiam się czy nie jest za późno jestem w skończonym 36 tygodniu a mam strasznie ochote[emoji16][emoji41]
Ja mogę się seksic bo szyjka długa itp ale mi już się nie chce, nie mam ochoty i mąż musi już wytrzymać nie ma wyjścia
 
reklama
Też spalam a mąż do mnie mówi że później w nocy spać nie mogę i dzwonię do niego, już mi się w tej ciąży tak poprzestawialo wszystko że czekam na wrzesień na rytm dnia, szkoła, przedszkole, seriale itp

Ogólnie to pić mi się chce zimnego
 
Dziewczyny czy uprawiacie sex ? Jak tak to zamierzacie do końca? Bo ja miałam celibat chociaż lekarz zapewniał mnie że nie ma przeciwwskazań do uprawiania sexu ale bałam się przez to że moje łożysko nie podniosło się ale nie zachodzi ujścia szyjki. Planuję teraz rozpocząć ale zastanawiam się czy nie jest za późno jestem w skończonym 36 tygodniu a mam strasznie ochote[emoji16][emoji41]

My cały czas ale ja mam szyjkę długa i zamknięta także nigdy nie musiałam się z tym pilnować :)
 
Czy uprawiam sex... no cóż 3x na pewno ;)
A tak serio ja z tych nieaktywnych w tej dziedzinie.
Szyjka 2cm i miesiąc do porodu więc mogłabym się gzić jak królik Duracela ale mnie się nie chce :)
 
reklama
Do góry