reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Aaaa kolorowanka
IMG_20180810_191704.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180810_191704.jpg
    IMG_20180810_191704.jpg
    85,4 KB · Wyświetleń: 284
Z ta biegunka czy oczyszczaniem to jakas lipa chyba... ja caly dzien ok, a wieczorem meza z wanny wyganiam, bo misze do toalety na cito... do tego mam mega uciazliwe parcie... juz sieartwilam, ze to przygotowanie do porodu, ale lekarka w srode powidziala, ze nic nie wskazuje na wczesniejsza akcje...
Podejrzewalam zatrucie, ale jakies dziwne takie tylko wieczorem.
Upały + ilość wypitych płynów.
 
Nic tam. Młoda koloruje setną kolorowankę dla brata, a mnie boli wszystko i nic. Jak mnie dzisiaj stary nie puknie, to ja mu pukne [emoji14] muszę się odstawić, chociaż nie wiem, czy wieloryby bywają seksowne ;p

He he a to nic jeszcze nie było? Mój tylko łaził i pytał czy chce skorzystać z jego pomocy [emoji23][emoji23][emoji23]ledwie od lekarza wyszłam :) Ja tez nie wiem. Ja się nie czuje a mój mówi ze super i nawet taki stanik z odpinanymi klapami na suty go kręci :) nosze bo wygodny [emoji23]
 
reklama
Do góry