reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

U mnie jeszcze podłogi i będzie ale są w porządku jeszcze dlatego rano , bo towarzystwo na zakupach a mi się nie chce [emoji12]
Ja już dziś położyłam laskę na wszystko... jedyne na co mnie jeszcze stać to zrobienie kubka melisy i nic więcej... Miko£aj się na mnie obraził coś.. tzn jak go zaczepiam odpowiada ale chyba walnął focha za te porządki i muszę na prawym poleże to się wkurzy i mnie skopie
 
reklama
Ja już dziś położyłam laskę na wszystko... jedyne na co mnie jeszcze stać to zrobienie kubka melisy i nic więcej... Miko£aj się na mnie obraził coś.. tzn jak go zaczepiam odpowiada ale chyba walnął focha za te porządki i muszę na prawym poleże to się wkurzy i mnie skopie

Ja tez padłam. Wymoczyłam nogi w wodzie z magnezem bo mnie bolały , wiec dwa w jednym jest :) leżę młody wierzga, jeszcze zaliczę prysznic a teraz czekam na kolacje od chłopa
 
Miki od sąsiadki dostał buty... znaczy że ma wychodzić?!
20180810_205028.jpg
 

Załączniki

  • 20180810_205028.jpg
    20180810_205028.jpg
    697,6 KB · Wyświetleń: 287
Chce sobie zrobić końcówki kolorowe na włosach.
Myślałam żeby na początek spróbować szamponetką czy będzie mi się podobał kolor.
Używała któraś kiedyś ?
 
reklama
Bo ja mam teraz końcówki blond.
I tak mam ochotę na.jakiś taki różowy spłowiały albo taki jakiś inny fiolet.
Ale nie żarówe tylko.taki zgaszony kolor
Tylko nie chce właśnie farbą bo może nie będę się "czuć"
 
Do góry