reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Dzień dobry :) ja dziś trochę mniej z bólami ale czuje ten brzuch cały czas... nie wiem czy iść na kolejna bete czy czekać do usg ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :) ja dziś trochę mniej z bólami ale czuje ten brzuch cały czas... nie wiem czy iść na kolejna bete czy czekać do usg ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Napewno będziesz spokojniejsza jak zrobisz betę przed usg, a pozatym gin może o nią poprosić i będziesz miała świeża.
 
To ciebie też czeka picie glukozy po pierwszej wizycie [emoji14] szykuj się [emoji14]
A u Endo byłaś? Masz podwyzszona dawkę?
podwyższona dawkę eutoryrexu?mam podwyższona dawke

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
Dzień dobry :) ja dziś wolne, jak cudnie <3 wyprawiałam Młodą do przedszkola i teraz grzeje się w łóżeczku. W sam raz wzięłam to L4, bo obudziłam się z katarem, kichając i prychajac. Dziś muszę ogarnąć wizytę u endokrynologa (tzn zarejestrować się), z badaniami poczekam chyba do poniedziałku, bo gin na pewno coś dołoży, do tego co wypisał ten na nfz. Czeka mnie test obciążenia glukozą, na samą myśl mi nie dobrze, a myśl, że potem pewnie dieta/insulina sprawia, że mam ochotę już zostać w tym łóżeczku [emoji14]
@tola_tola Ty też masz io, dobrze pamiętam?
Ja byłam u diabiatelog ale nie zleciła mi krzywa cukrowa.Ale powiedziała że na czczo mam wysokie cukry wychodzą ponad 90 a powinno być do 90 więc jak do pt lub pon nie wyregulują się to insulina na noc bo już nie wiem jeszcze ketony w moczu wychodzą ++ 50mg/dl

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam z rana.

Czytam Was, ale ie zbyt się czuje ostatnio.

Powiedzcie mi. Jestem zapisana do rodzinnego na 17. Czy jak dzisiaj nie pójdę do pracy to wypisze mi zwolnienie?

3jgxugpjji86cg4t.png
 
reklama
Ja bym zrobiła :)

Tak zrobię :) mam nadzieje ze wszystko jest w porządku :)

Co do ustępowania objawów to u mnie też tak jest ze jednego dnia piersi bolał bardziej drugiego mniej. Mdłości miałam w dniu okresu teraz tylko delikatne jakies z samego rana moze z 5 min trwają zanim podniosę sie z łóżka



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry