reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Też mi się wydaje że nie ma potrzeby. Ładne przyrosty są. Ja też tu dziewczyn pytałam bo raz miałam 470 a drugi raz 2700. Mówiły że ok.

3jgxugpjji86cg4t.png
 
@Alkihisa - a czy u mnie jest dobry? Bo jedna z dziewczyn napisała mi żebym sobie w internecie w kalkulatorze przyrost spraawdziała, i po wpisaniu okazuje się że przyrost jest nieprawidłowy - troszke się martwię :( .

1 beta 2856 , druga beta 9181 - czas 96 godzin.

Ogólnie ile % powinien być przyrost ?
 
Ja pierwszą bete miałam 58,90 a drugą po 144 godzinach 826. I tez cały czas zastanawiam się czy robić


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Alkihisa - a czy u mnie jest dobry? Bo jedna z dziewczyn napisała mi żebym sobie w internecie w kalkulatorze przyrost spraawdziała, i po wpisaniu okazuje się że przyrost jest nieprawidłowy - troszke się martwię :( .

1 beta 2856 , druga beta 9181 - czas 96 godzin.

Ogólnie ile % powinien być przyrost ?
Tak mi wychodzi Twoja beta w kalkulatorze
1516189580-ddcd4aaf4aaab687-aaaaaa.png


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry