reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dzień dobry :) ja dziś wolne, jak cudnie <3 wyprawiałam Młodą do przedszkola i teraz grzeje się w łóżeczku. W sam raz wzięłam to L4, bo obudziłam się z katarem, kichając i prychajac. Dziś muszę ogarnąć wizytę u endokrynologa (tzn zarejestrować się), z badaniami poczekam chyba do poniedziałku, bo gin na pewno coś dołoży, do tego co wypisał ten na nfz. Czeka mnie test obciążenia glukozą, na samą myśl mi nie dobrze, a myśl, że potem pewnie dieta/insulina sprawia, że mam ochotę już zostać w tym łóżeczku :p
@tola_tola Ty też masz io, dobrze pamiętam?
 
reklama
Dzień Dobry I dobranoc [emoji16]

Ja moje dziecię zawiozlam do żłobka i udaje się na drzemke! Od dwóch tygodni tak się źle czuje ze ledwo co funkcjonuje [emoji19]
Mój gotuje zdrowa żywność 5posilkow a ja jedynie na co mogę patrzeć to banan o herbata miętowa i to i tak na siłę...


Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Mnie glukoza pokonała 2x [emoji23] dwa razy ja zwymiotowalam więc w tej ciąży nawet się nie wybieram...

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Cześć.
Ja właśnie lece do pracy :) ale ten tydzień mam spokojny :)
Śniło mi się że bylam juz po porodzie. Wrocilam do domu i pytam mamy gdzie moja dzidzia. A ona mi pokazuje dziewczynkę, śliczna taka. Szkoda tylko że z 5 lat miała. To mówoe do mamy: no nie, moje nie ma przecież wszystkich zebów :) takie glupotki mi po głowie chodzą :D
Co do objawów to u mnie caly czas króluje ból piersi i zawroty głowy. Musze coś dziobać co 1,5h bo jak jestem głodna to mnie mdli. Zasypiam i budzę się z bananem w ręku, ale chociaż jestem w stanie jakoś funkconować
 
tak podobno tak:)

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
To ciebie też czeka picie glukozy po pierwszej wizycie :p szykuj się :p
A u Endo byłaś? Masz podwyzszona dawkę?

A tak w sprawie endokrynologa, ja gdy zaczynałam się starać to dostałam skierowania od ginekologa endokrynologa (byłam tylko raz u niego i więcej nie pójdę bo drogi i się z nim nie da pogadać ) na badania m. In. Tsh i any tpo.
Zrobiłam i anty tpo mam sporo podniesione ale ponoć tsh mimo tamtego jest najważniejsze. A tsh mam 2,25.
Ten ginekolog do którego chodzę na podstawie sporej ilości badań do niczego się nie przyczepil tylko dal tabletki na wzrost pęcherzykow, na silniejsza owulacje i sie udało :) Teraz cel - ciąża cała i zdrowa :)
 
A tak w sprawie endokrynologa, ja gdy zaczynałam się starać to dostałam skierowania od ginekologa endokrynologa (byłam tylko raz u niego i więcej nie pójdę bo drogi i się z nim nie da pogadać ) na badania m. In. Tsh i any tpo.
Zrobiłam i anty tpo mam sporo podniesione ale ponoć tsh mimo tamtego jest najważniejsze. A tsh mam 2,25.
Ten ginekolog do którego chodzę na podstawie sporej ilości badań do niczego się nie przyczepil tylko dal tabletki na wzrost pęcherzykow, na silniejsza owulacje i sie udało :) Teraz cel - ciąża cała i zdrowa :)
Kochana podwyższone aTpo świadczy o chorobie Hashimoto, a ta musi być bezwzględnie kontrolowana w ciąży, bo bywa bardzo niebezpieczna dla maluszka.
 
Kochana podwyższone aTpo świadczy o chorobie Hashimoto, a ta musi być bezwzględnie kontrolowana w ciąży, bo bywa bardzo niebezpieczna dla maluszka.

Właśnie duzo się zastanawiam nad tym i pokazalam temu gin który mnie prowadził przez ostatnich kilka miesięcy i to dzięki niemu ( i mężowi rzecz jasna :D hehe) zaszlam. I ten gin przejrzał badania i powiedział że zajmiemy się owulacja.

Dzięki, wspomnę mu jeszcze.
 
reklama
Właśnie duzo się zastanawiam nad tym i pokazalam temu gin który mnie prowadził przez ostatnich kilka miesięcy i to dzięki niemu ( i mężowi rzecz jasna :D hehe) zaszlam. I ten gin przejrzał badania i powiedział że zajmiemy się owulacja.

Dzięki, wspomnę mu jeszcze.
Na pewno zbadaj tarczycę. W ciąży możesz wpasc w niedoczynność, bo dzidziuś podbiera hormony.
 
Do góry