reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Witam z rana.

Czytam Was, ale ie zbyt się czuje ostatnio.

Powiedzcie mi. Jestem zapisana do rodzinnego na 17. Czy jak dzisiaj nie pójdę do pracy to wypisze mi zwolnienie?

3jgxugpjji86cg4t.png
Powinien wypisac.
 
Witam z rana.

Czytam Was, ale ie zbyt się czuje ostatnio.

Powiedzcie mi. Jestem zapisana do rodzinnego na 17. Czy jak dzisiaj nie pójdę do pracy to wypisze mi zwolnienie?

3jgxugpjji86cg4t.png
Wydaje mi sie, ze mozna wypisac nawet do 3dni wstecz jeśli nadal utrzymują sie objawy choroby..wiec popołudniem jest najbardziej ok, czasem się nie da inaczej iść do lekarza

oar8vfxmot2h0mys.png
 
Dziękuję Wam za odp.
Oby moje źle samopoczucie i duży wzrost bety świadczyły o dziewczynce [emoji16].

Moja kierownik odp "rozumiem". Szok, ona się musi domyślać, bo ona zazwyczaj nie wykazuje się zrozumieniem [emoji23]

3jgxugpjji86cg4t.png
 
@sugarcane kuruj się :)
@Alkihisa tak od razu insulina? O matko, boje się tego :/

Wolne aktywuje mi zakupoholiczki. Zamówiłam sobie stanik, bo został mi jeden, który pasuje, a reszta już za mała.
Tak z pierwszą ciążą miałam cukrzycę wykrytą w 24tyg.Po urodzeniu nie miałam a po ostatniej co było poronienie strasznie cukry do góry mi skoczyły od samego początku nie mogłam wyregulować i po tym poronieniu wyszedł mi stan przedcukrzycowy lekko cukry podwyższone przed tą ciążę i nie mogę za nic wyregulować aby były do 90

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, właśnie zrobiłam test. Miesiączkę powinnam dostać w sobotę 20.01.,ale dziś nie wytrzymałam i test zrobiłam wcześniej. Nie bardzo umiem uwierzyć w wynik. W piątek kupię jeszcze jeden test i powtórzę. Mam nadzieję,że nic się nie zmieni. Cieszę się,choć chwilowo jestem w ciężkim szoku i najtrudniej wyobrazić mi sobie opiekę nad dwójką,a różnica będzie 20 miesięcy
Pozdrawiam wszystkie wrześniowe mamusie.
 
Ja także się witam.
Młody w przedszkolu ja po prysznicu jem śniadanie. Dzisiaj z mdlosciami jakoś tak lepiej.
Uwielbiałam kawę, niestety nie pije bo mnie po niej tak muli że porazka, w ogóle jest niedobra. A w pierwszej ciąży smakowała jak nigdy hehe
Jutro wizyta. Stres zaczyna się dawać we znaki.

piu3w1d3gdjez5tu.png

dqpranliom4l4e7b.png
Ja też mam jutro wizytę :) trzymam kciuki za Ciebie!!

f2w3csqvilsnamac.png
 
Mam wyniki z bety z zeszłego tygodnia a wizytę u gin mam dopiero za tydzień we wtorek. Myślicie ze lepiej powtórzyć w sobotę i poniedziałek czy te starsze wyniki wystarczą?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry