reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Miałam iść na betę i zaspałam :( Pół nocy nie spałam, w końcu zasnęłam ale córka się obudziła. Ledwo żywa wstałam przed 7 i zrobiłam jej śniadanie. Wyjątkowo pozwoliłam jej jeść przed tv a sama się jeszcze polożylam na chwilę ( taka wyrodna matka jestem hehe) i nagle się zerwałam a tu 9.10... Do 10 pobierają krew więc nie bylo opcji że zdążę ogarnąć siebie i córkę i jeszcze dotrzeć do przychodni.
Teraz mnie potwornie boli głowa, wypiłabym kawe ale mnie od niej odrzuca.
 
reklama
Witajcie! Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do tego szczęśliwego grona :) o ciąży dowiedziałam się 26.12 czyli dostaliśmy idealny prezent na święta :) mam już 4 letnią córkę a o kolejne dziecko staraliśmy się 18 cykli więc teraz bardzo się boję żeby wszystko było w porządku. Pracuję na recepcji hotelu a więc zmianowo po 12h w tym nocki. Nie jest to żadna fizyczna praca ale często stresująca jak to praca z ludźmi martwię się żeby to jakoś nie wpłynęło na fasolkę. Niestety nie mam wyboru i do końca stycznia muszę pracować wg grafiku czyli też nocki :/ kierownik już wie i od lutego nie będę mieć nocek i pójdę sobie kilka dni na urlop żeby mieć mniej dni pracujących. Wizyta u gina dopiero 15 stycznia a ja jestem pełna obaw. Objawów poza bolącymi piersiami nie mam wcale...
 

Załączniki

  • IMG_20171226_073011.jpg
    IMG_20171226_073011.jpg
    791,4 KB · Wyświetleń: 116
Witajcie! Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do tego szczęśliwego grona :) o ciąży dowiedziałam się 26.12 czyli dostaliśmy idealny prezent na święta :) mam już 4 letnią córkę a o kolejne dziecko staraliśmy się 18 cykli więc teraz bardzo się boję żeby wszystko było w porządku. Pracuję na recepcji hotelu a więc zmianowo po 12h w tym nocki. Nie jest to żadna fizyczna praca ale często stresująca jak to praca z ludźmi martwię się żeby to jakoś nie wpłynęło na fasolkę. Niestety nie mam wyboru i do końca stycznia muszę pracować wg grafiku czyli też nocki :/ kierownik już wie i od lutego nie będę mieć nocek i pójdę sobie kilka dni na urlop żeby mieć mniej dni pracujących. Wizyta u gina dopiero 15 stycznia a ja jestem pełna obaw. Objawów poza bolącymi piersiami nie mam wcale...
Gratulacje! Witamy w naszym zacnym gronie :)

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Według ostatniego okresu to 5 tydz i 2 dzień jak byłam ostatnio na wizycie to właśnie mówił o tej karcie że założy :-)ale jak pójdę to zobaczymy może jeszcze się mu odmieni :-)
Daj znać jak poszło. Ja właśnie dziś też zapisałam się do gina, na czwartek. Będzie to 5t 4d i się zastanawiam czy aby nie za wsześnie. Wolałabym się nie rozczarować jak się okaże że jeszcze nic nie będzie widać :) chyba przelożę wizytę na kolejny tydzień. Plus jest taki ze u lekarza do ktorego chodzę (w ramach nfz notabene) wizyty umawia się praktycznie z dnia na dzień ;)

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję za ciepłe przyjęcie! Mam nadzieję że z Wami będzie mi raźniej i się choć trochę uspokoję :) zapomniałam napisać, że przewidywany termin porodu 2 września :)
 
@Brrrownie wszystko chyba zależy od sprzętu lekarza. W pierwazej ciąży jeden lekarz wręcz był oburzony, że przyszłam tydz po planowanej miesiączce (właśnie na nfz myślałam ze uda mi się uniknąć prywatnych wizyt) a inny dwa dni później kartę mi założył. Choć w lipcu żałowałam że poszłam tak wcześnie bo lekarka mnie nastraszyła pustym pęcherzykiem o dwa tyg stresów... Fakt, był pusty ale czytałam że na takim etapie może się jeszcze rozwinąć
 
@Cicha3 Witamy, poszerza się nasze grono:))

Tak się zastanawiam czy po zaniesieniu zaświadczenia o ciąży pracodawca nie ma obowiązku zmienić Ci grafiku w styczniu?
Ja pracuję w sklepie niby też bardzo ciężko nie jest na moim stanowisku- jestem zastępcą kierownika, w poprzedniej ciąży pracowałam do10 tyg ale teraz mam zamiar iść na L4 jak najszybciej za jakieś dwa tyg pewnie.
 
reklama
Witam wszystkie nowe wrześniowe mamusie :)
Mnie nadal przeziębienie nie puszcza , kaszel okropny , ale na szczęście nie suchy. Jestem mega zmęczona spałabym cały czas . Brzuch pobolewa tzn podbrzusze...
 
Do góry