reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Moje chłopaki smacznie chrapią. Swoją drogą musimy Stasia wyprowadzić z naszego łóżka
Heh mój Staś tez śpi z nami i też musimy to zmienić..

Powodzenia dziewczyny z beta! [emoji110]
Ja nie robię,dwa testy mi wystarczą i grzecznie czekam do wizyty u lekarza

Ja dzisiaj też nie mogłam zasnąć długo się przewracalam z boku na bok ale dzisiaj mam wolne więc wypoczynku ciąg dalszy :)
 
Według ostatniego okresu to 5 tydz i 2 dzień jak byłam ostatnio na wizycie to właśnie mówił o tej karcie że założy :-)ale jak pójdę to zobaczymy może jeszcze się mu odmieni :-)
 
reklama
@Monika13346 dziękuję [emoji4] Jak tam dziewczyny dziś samopoczucie? Ja nie mogłam długo zasnąć a rano miałam problemy ze wstaniem z łóżka. Nie chce mi się jeść czyli zupełnie odwrotnie jak z moją pierwszą ciążą, wtedy miałam apetyt. [emoji4]
 
Do góry