reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny wybiera się któraś jutro na kontrolną bete;)))?
Ja idę i troszke się stesuje ale musi być dobrze;)
Ja jutro idę :)
Jutro też mam zamiar zapisać się do gina :)
Powiem Wam, że ja się nie stresuje wcale - za to jestem podekscytowana jak cholera :D

A Sylwestrowa impreza u mnie była śmieszna, bo byłam jedyną nie pijącą w towarzystwie, bardzo ciekawscy byli czy to nie ciąża a my cisza... Najpierw muszę potwierdzić, dopiero później będziemy się chwalić :D wytrzymałam do 2:30.

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sie wczoraj i dzisiaj naczytalam o porodzie i pologu i o bolach, ktore nas czekaja ( to moja poerwsza ciaza) i jestem mega przerazona :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Odważna :D ja narazie zagłębiam przyjemniejsze tematy typu bicie serduszka itp. Na takie hardkory będzie jeszcze czas :)

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny
emoji4.png
Mam na imię Agnieszka i cieszę się, że mogę dołączyć do Was. Termin z kalkulatorów internetowych wypada mi na 04.09.2018 ale wszystko potwierdzi się na wizycie lekarskiej 16.01
emoji4.png
A to mój test zrobiony 31.12 także niespodzianka jeszcze na stary rok
emoji7.png
Zobacz załącznik 833963


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Cześć dziewczyny [emoji4] Mam na imię Agnieszka i cieszę się, że mogę dołączyć do Was. Termin z kalkulatorów internetowych wypada mi na 04.09.2018 ale wszystko potwierdzi się na wizycie lekarskiej 16.01 [emoji4] A to mój test zrobiony 31.12 także niespodzianka jeszcze na stary rok[emoji7]Zobacz załącznik 833963


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry