reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
U mnie na szczęście mama sama zaczyna temat 2 dziecka, że będzie miał dużo zabawek po starszym i ze razem raźniej. Tesciowie tez myślę że się ucieszą, ale ja wolę poczekać aż będę miała pewnosc ze dobrze się rozwija.
 
Hej dziewczyny odebrałam wyniki bety i jestem pewna obaw - czy ona nie jest za wysoka ?! Przeraża mnie ze chyba jest to nieprawidłowe :( pomóżcie :(
1 beta - 12.01.18 - 2856
2 beta - 16.01.18 - 9141

:(
 
@matylkafm @-Aia- @aleksandra2601
współczuję podejścia rodzinki, nie wyobrażam sobie, żeby teściowie albo rodzice wtrącali się w to czy i ile mam dzieci... żyję za swoje, nikt mi nie pomaga, a wręcz przeciwnie, ja swoim pomagam, mam nadzieję, że teraz mnie trochę odciążą, to wszystko, teść będzie szczęśliwy, teściowa powściągliwa bo ona nigdy nie gratuluje, ani nie cieszy się z naszych sukcesów, taki charakter o_O jak córka dostała super awans, to pierwsze było narzekanie, że syna (wnuka) zacznie zaniedbywać, ale teściowe to temat rzeka, jak same zauważyłyście 8-) trochę się boję że nasze kontakty się pogorszą jak dzidzia się pojawi, u Was się wtrącają w wychowywanie dzieci :confused:
Bardzo... Jak byłam w pierwszej ciąży to powiedziała,że będę wyrodna matką bo kobieta w ciąży powinna być mleka dużo a Ja go po prostu nie piję tylko tyle co do kawy, bo boli mnie brzuch. Potem było czemu tak a nie tak... W końcu wybuchlismy i spokój.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No nie zazdroszczę, chyba trzeba szybko wyznaczać granice, bo teściowe to zaraz wchodzą na głowę, nie rozumiem czemu niektóre kobiety tak by chciały decydować o wszystkim co się dzieje w całej rodzinie, znajomej teściowa to nawet próbuje rządzić tym co się dzieje u jej 60 letnich sióstr i ich dorosłych dzieci, masakra :szok:
To jest straszne! Nawet nie spieszy mi się , żeby Ją powiadomić.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie wiedza rodzice, tesciowie, moja siostra i brat mojego. Wszyscy byli szczęśliwi, moze dlatego ze my juz 2,5 roku po slubie. Wszyscy wyczekiwali na maluszka. Przejmuję się tylko tym jak przekazać info że jestem w ciąży drugiej siostrze. Wiem, że bedzie się cieszyć naszym szczęściem. Ale miesiąc temu poroniła bardzo wczesną ciąże, ktora terax bylaby pewnie ze 3 tyg starsza od mojej...
 
Do góry