reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Hej dziewczyny odebrałam wyniki bety i jestem pewna obaw - czy ona nie jest za wysoka ?! Przeraża mnie ze chyba jest to nieprawidłowe :( pomóżcie :(
1 beta - 12.01.18 - 2856
2 beta - 16.01.18 - 9141

:(
Wpisz sobie kalkulator beta HCG mi się zdaje że dobry przyrost

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie wiedza rodzice, tesciowie, moja siostra i brat mojego. Wszyscy byli szczęśliwi, moze dlatego ze my juz 2,5 roku po slubie. Wszyscy wyczekiwali na maluszka. Przejmuję się tylko tym jak przekazać info że jestem w ciąży drugiej siostrze. Wiem, że bedzie się cieszyć naszym szczęściem. Ale miesiąc temu poroniła bardzo wczesną ciąże, ktora terax bylaby pewnie ze 3 tyg starsza od mojej...
Musisz jej to powiedzieć, wiem z własnego doświadczenia że będzie Ją to bolało, ale będzie lepiej jak dowie się to od Ciebie a nie od kogoś postronnego.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny! Przyłącze sie do Was jezeli moge :) termin z OM mam na 8 wrzesnia :) pierwszy raz zostalam mamą 20 wrzesnia 2014r. Mam 24 lata i jestem z pod Warszawy. O ciazy dowiedzialam sie 3 tygodnie temu. Beta przez pierwsze dni przyrastala prawidlowo, tydzien temu zaczela przyrastac bardzo powoli. Tylko 50% przez 3 doby... odwiedzilam lekarza tydziwn temu w poniedzialek, bylo widac juz pecherzyk 2mm. W czwartek pecherzyk 3.6mm, wczoraj pecherzyk 6,3mm i widoczny malenki zarodek. Wczorajsza wizyta byla spowodowana plamieniem (prawdopodobnie po stosunku) dzis tez plamienie, ale podejzewam ze po usg dopochwowym. Bety juz nie sprawdzam, za duzo stresu mnie to kosztuje... do tego dzis bol brzucha mnie dopadł, taki jak na okres... czy Was tez cos pobolewa? W poprzedniej ciazy chyba nie odczuwalam zadnych boli. Kolejne usg w sobote. Biore tez duphaston dwa razy dziennie... Pozdrawiam, Martyna :)
 
Czesc dziewczyny! Przyłącze sie do Was jezeli moge :) termin z OM mam na 8 wrzesnia :) pierwszy raz zostalam mamą 20 wrzesnia 2014r. Mam 24 lata i jestem z pod Warszawy. O ciazy dowiedzialam sie 3 tygodnie temu. Beta przez pierwsze dni przyrastala prawidlowo, tydzien temu zaczela przyrastac bardzo powoli. Tylko 50% przez 3 doby... odwiedzilam lekarza tydziwn temu w poniedzialek, bylo widac juz pecherzyk 2mm. W czwartek pecherzyk 3.6mm, wczoraj pecherzyk 6,3mm i widoczny malenki zarodek. Wczorajsza wizyta byla spowodowana plamieniem (prawdopodobnie po stosunku) dzis tez plamienie, ale podejzewam ze po usg dopochwowym. Bety juz nie sprawdzam, za duzo stresu mnie to kosztuje... do tego dzis bol brzucha mnie dopadł, taki jak na okres... czy Was tez cos pobolewa? W poprzedniej ciazy chyba nie odczuwalam zadnych boli. Kolejne usg w sobote. Biore tez duphaston dwa razy dziennie... Pozdrawiam, Martyna :)

Witaj Martyna!!
Ja jestem w pierwszej ciąży. Aktualnie 5 tydzień i 4 dzień. Więc wypowiedzieć się mogę tylko co i jak do tej pory :) - kucie lekkie w brzuchu zwłaszcza jak się ruszam, senność nieraz i nabrzmiale bolące piersi.
Trzymam kciuki żeby wszystko się potoczyło prawidłowo mimo tamtych nieprzyjemnych sytuacji, trzymam kciuki!!!!!
Witaj wśród przyszłych mam wrzesień 2018 :)
 
Oj dziewczyny ja mieszkam że swoimi rodzicami i też powiem różnie bywa. Najczęściej o to że za długo śpię (do 9 rano), pola nie mam dzieci nie mam mąż w delegacji posprzątane ugotowane oj i te kłótnie...

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie też taka nie ciekawa sytuacja z rodziną. Mamę to nie obchodzi mój los a teściowa to pewnie stwierdzi że po co nam to dziecko jak mały już odchowanych. Zero wsparcia. Dlatego mamie nie powiem a teściowej powiem jak będzie widać. W pracy mam zamiar powiedzieć w piątek. Też nie będzie zadowolenia ani gratulacji. Najważniejsze że my się cieszymy. Pozdrawiam piękne ciężarówki

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale historie. Dobrze mówią że z rodziną to najlepiej na zdjęciu.
Na teściów nie narzekam, no chyba, że są za "miętcy" w stosunku do szwagra i jego dziewczyny, którzy z nimi mieszkają. Moi rodzice są specyficzni. Jednak wiem, że mimo gadania mam w nich wsparcie w każdej sytuacji.
Mamie powiedziałam w sumie niechcący Hehe. Ale to dobrze, bo mam większy luz teraz. Z rodziny wie tylko ona. Reszta dowie się w lutym :)
Od jutra siedzę w domu, jeśli dostanę zw od rodzinnego. Ciężko znoszę sytuację w pracy. Musiałam sobie ulżyć plackami ziemniaczanymi a teraz leżę. Przyda mi się wolne, bo remont i przeprowadzka to kwestia dni, tygodni. Czekamy aż poprzedni lokator się wyprowadzi.

Czy Wam się też tak dluzy czas? Może nie tyle w kwestii czasu, bo ledwo wstaje to zaraz się kładę [emoji23], ale niejako w temacie ciąży.

Nerwy? Ogólnie jestem nerwu, ale teraz to trzeba mnie omijać [emoji23].

Witam kolejne nowe mamusie. Bardzo mnie cieszy wzrost przyrostu naturalnego [emoji16].

Widzę ładna betę. Szykują się bliźniaki? [emoji48]

3jgxugpjji86cg4t.png
 
reklama
Do góry