reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

@StarAnia mój na szczęście nie żartował :) Pewno załeży od faceta.

Przy mężu czułam się pewniej i gdy coś się dzialo nie musiałam sama szukać położnej.
 
reklama
Ja nawet nie mialam czasu myśleć czy rozmawiać z mężem. Skupilam się na najwazniejszym [emoji16] akcja szybko szla i po chwili już byla dzidzia.

Napisane na X5max_PRO w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój był przy CC, choć wiadomo nie mogl mnie dotknąć to i tak sama jego obecność duzo mi dala. Nie wiem jak tym razem wszystko się ułoży ale jeśli tylko była by taka możliwość chciałabym mieć meza przy sobie.
 
To piękne że wspierają nas mężowie w takich chwilach.

Napisane na X5max_PRO w aplikacji Forum BabyBoom
 
@minxior Zamiast czytać tak na "sucho" poszukaj w swojej okolicy dobrej szkoły rodzenia. Wiedza o tym co się z Tobą dzieje i jaka to faza porodu oraz jak współpracować z położną przyda ci się żeby poród przebiegał mniej boleśnie i bezstresowo. Rozejrzyj się też za polecaną położną i zastanów się w którym szpitalu chcesz rodzić. Absolutnie odradzam oglądanie filmów z porodów. To Ci nie pomoże. Powiem jeszcze, że przy porodzie nastaw się na wykonanie pewnych zadań. Ból jest, nie będę czarować, czasem tak jak u mnie pomimo walki (8 h) kończy sie CC. Ale emocje są ogromne:)
 
reklama
Mój mąż był ze mną aż do CC. Bardzo pomógł, niektórych rzeczy bez niego bym nie dała rady. Np. przysiady pod koniec 1 fazy. Ale jeżeli facet bardzo nie chce to lepiej wziąć siostrę, mamę kogoś na kim możemy polegać
 
Do góry