reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

@Beenka to Twoje pierwsze usg będzie ? :) ja tez mam pierwsza wizytę w ten piątek i coraz bardziej się denerwuje.

Tak czytam czytam Was dziewczyny i także mam problem z pracodawca. U mnie jest tak samo jak u jednej z koleżanek, najniższa krajowa na konto i taka umowa a reszta pod stół to po pierwsze. A po drugie pracuje w tej firmie od 10 lat i prezes już nie widzi innej osoby na moje miejsce. W ogóle L4 jak ktoś miał nawet w firmie i miał gorączkę to i tak i tak musiał chodzić do pracy - bo wg mojego szefa, jak ktoś był chory to uważał ze robi to specjalnie albo Poprostu takiej osobie pracować się nie chce wiec wymyśla L4. Wiec tak naprawdę w swojej 10 letniej karierze miałam jedno L4 kiedy skręciłam nogę ale i tak do pracy musiałam chodzić. Tez boje się mu o tej ciąży powiedzieć -bo już wiem co powie i widzę przed oczami jego minę :(
 
reklama
Mika działa to tylko jak nie masz umowy na okres próbny i w momencie jak ci się kończy umowa jesteś w 3miesxiu ciąży jak niżej nie musi ci przedłużać umowy to jego dobra wola.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Jeżeli masz umowę na okres próbny i jest to umowa dłuższa niż miesiąc i będzie się ona kończyła jak Ty będziesz w 12tc to pracodawca musi przedłużyć Ci umowę do dnia porodu

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@IzabelaGry, tak, to moje pierwsze usg. Ja na razie spokojnie podchodzę. Wierzę, że będzie wszystko dobrze. Chociaż nie mam prawie żadnych objawów ciąży i faktycznie od czasu do czasu pojawi mi się w głowie jakaś czarna myśl. Staram się jednak myśleć pozytywnie, na pewne rzeczy nie mam po prostu wpływu.

Trzymam za Ciebie kciuki, żeby wszystko było wspaniale. Daj znać, jak poszło. O której masz badanie? Ja z samego rana o 8:00.

A co do pracy, wygląda na to, że to będzie Twoje pierwsze prawdziwe zwolnienie w 10 letniej karierze. Jak przyjdzie Twój czas, po prostu odpoczywaj [emoji846].
 
Dziewczyny w czwartek idę do mojej gin po L4. Ona daje dopiero po 12 TC a ja będę w 8 TC więc jak mi nie da to będę zmuszona zmienić gin. Szczerze to umówiłam się prywatne na sobotę ale to w razie W. Muszę iść na to L4 bo czuję się strasznie zmęczona, nie do życia. Zimno w pracy bez przerwy gdzieś biegam za duże tempo jak na ten czas. W tej ciąży czuje się o wiele gorzej.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry