reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny a to nie jest tak ze jak zachodzicie w ciaze a umowa wam sie konczy to pracodawca musi ja przedluzyc? W kodeksie pracy jest ze nie mozna rozwiazac umowy z ciezarna (ja tak mam teraz bo chcialam zmienic prace) balam sie ze zostane bez pieniedzy ale dowiedzialam sie ze musi mi cofnac wypiwiedzenie nawet jesli ja je zlozylam ze wzgledu na ciaze. Powiedzialam o ciazy jak tylko sie dowiedzialam zebyszybciej szukali kogos na zastepstwo.

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny a to nie jest tak ze jak zachodzicie w ciaze a umowa wam sie konczy to pracodawca musi ja przedluzyc? W kodeksie pracy jest ze nie mozna rozwiazac umowy z ciezarna (ja tak mam teraz bo chcialam zmienic prace) balam sie ze zostane bez pieniedzy ale dowiedzialam sie ze musi mi cofnac wypiwiedzenie nawet jesli ja je zlozylam ze wzgledu na ciaze. Powiedzialam o ciazy jak tylko sie dowiedzialam zebyszybciej szukali kogos na zastepstwo.

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Hmm to może powiem

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny, witam się w 7t3d.

Ale wątek nabrał tempa! Ja po pracy jedzonko, szybka kąpiel i wskakuję pod kołderkę, żeby wszystko nadrobić. Taki mój codzienny rutuał. Czytam regularnie, choć na razie siedzę cicho z boku.

Witam wszystkie nowe wrześniowe mamy. Ale jest nas już dużo [emoji7]. Gratulacje dla Was i życzę wspaniałych kolejnych miesięcy [emoji256].

@Betti31 Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo, żeby wszystko dobrze się skończyło. Tulę.

@Gosia0210 Jak tam u Ciebie i u męża? Rozmawialiście? [emoji8]

Powodzenia dla dziewczyn robiących betę - żeby były ładne przyrosty! [emoji256]

I czary mary niech mdłości ustaną u dziewczyn, które mają ich już dość [emoji119].

A ja czekam na najbliższy piątek na badanie usg. Mam nadzieję, że serducho mocno bije u mojego maleństwa [emoji173]️.



f2w3rjjgrz97x0lc.png
 
Mika działa to tylko jak nie masz umowy na okres próbny i w momencie jak ci się kończy umowa jesteś w 3miesxiu ciąży jak niżej nie musi ci przedłużać umowy to jego dobra wola.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Ja miałam okres próbny i kończył mi się jak już i wybił 3miesiac więc nie mógł mnie zwolnić tylko przedłużyl do dnia porodu. Jakbym była w drugim np i powiedziała wcześniej to bym dostała wypowiedzenie i tyle nic bym nie mogła zribic

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Mika, mnie też to nie dotyczy, bo mam umowę na zastępstwo. Choć jest ona źle sporządzona, na moją korzyść, to nie będę z nimi walczyć. Mam do 31 sierpnia, termin pod koniec września. Będę potem na państwowym zerowac [emoji23]

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Pracuje w korpo, u nas jest bardzo wyrozumiale podejście do ciężarnych, spokojnie idą sobie na l4. Do zmiany przepisów w ogóle były na 4 godziny dziennie bo nie można było dłużej by kompie siedzieć. Teraz pracują różnie, do 3-5 mc, a niektóre od początku l4.
Dostałam od stycznia podwyżkę, mi się opłaca pracować dłużej, żeby podstawa była wyższa. Ale ja dobrze się czuje w ciąży.
 
reklama
Do góry