reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Smacznego dziewczyny! [emoji16]
73b0adcdeeae53de491e7f399433541a.jpg


Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
O nie !!! Ja też chcę [emoji2]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to super, trzymam mocno kciuki żeby było ok!!
Kuje Cię raz na jakiś czas brzuch?
Jak tam mąż /partner zareagował?

Mój się popłakał i padł na kolana. Jesteśmy 4 lata po ślubie :)
My dopiero 7 miesięcy po ślubie dzidzia nie planowaliśmy, jak robiłam test to ręce mi się trzęsły nie docierało to do mnie bałam się jego reakcji a on spokojnie z uśmiechem na twarzy [emoji4] w sylwestra powtórzyłam test była już gruba krecha to całował brzuszek i chodził dumny jak paw [emoji16]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję, wiem że zdrowie dziecka jest najważniejsze ja zniosę wiele ale maleństwo musi mieć spokój. Najgorszej gdy ktoś kto jest Twoim szefem traktuje Ciebie jak swoją własność ale nie chce już tak dalej tego ciągnąć. Nie ma ludzi niezastapionych a obowiązki można przekazać - jutro mam rozmowę i zastanawiam się jak kobieta-szef przyjmie moją ciążę [emoji29]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Wiem coś na ten temat, z jednej strony nie umie się doczekać wizyty u lekarza by dowiedzieć się czy wszystko jest dobrze a z drugiej strony jestem przerażona jak mam powiedzieć szefowi o ciąży i tym że być może za niedługo nie będę na każde zawołanie w pracy...
Mam nadzieję, że Twoja szefowa nie będzie robiła problemów!
 
Życzę nowym mamusiom dużo zdrowia i samych dobrych wyników
emoji4.png
ja zrobiłam test 5 stycznia, piękne mocne dwie krechy a 13 stycznia już mieliśmy pierwsze usg, na którym Pani doktor uchwyciła tylko pęcherzyk, zarodek jej zaledwie "mignął"
emoji6.png


Kochane piszę do Was z prośbą o poradę - to bardzo wczesna ciąża, zaczął się 6 tydzień ale muszę iść na zwolnienie. Moja praca wysysa ze mnie całą radość (a właściwie szefowa). Dzidziuś jest dla mnie cudem i blogoslawienstwem, bo pojawił się w momencie kiedy moje zdrowie psychiczne i w ogole moce przerobowe wysiadły.

Jestem zawalana całą masą poleceń na już, do tego dochodzi ciągła kontrola wykonywanych przeze mnie zadań, wpajanie przekonania, że muszę to zrobić, że nikt mnie nie zastąpi. Prosiłam o niewysyłanie mnie w delegacje całodniowe, ponieważ nie wyrabiam się z tym co już teraz mam, a dzisiaj dostałam kolejne polecenie wyjazdu. Jestem ciągle zestresowana, wręcz wystraszona tym co znów wymyśli. Jutro idę z zaświadczeniem o ciąży i informacja o odmowie wyjazdu w delegacje i rozważam danie sobie na luz i po prostu odejście na zwolnienie. Czuje, że dłużej już tak nie dam rady
emoji45.png


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Paulina_wrzesien12 nie przejmuj się praca, szkoda zdrowia. Ja przez nią przekladalam plany osobiste itd w tym momencie odpuściłam zupełnie, chce przepracować jeszcze trochę i l4 (a moja praca właśnie jest nieodpowiednia dla ciąży, nie mam na myśli tylko stresu)
To samo co u mnie:hmm:jeszcze najgorsze jest to że najniższą krajowa ,a pod stołem daje resztę
 
To samo co u mnie:hmm:jeszcze najgorsze jest to że najniższą krajowa ,a pod stołem daje resztę
Moje L4 też może wiązać się z mniejszą pensją ale z każdym dniem uświadamiamy sobie, że tak dłużej nie dam rady. Jak wspomniałam - ja zniosę dużo i jeszcze więcej ale maluszek musi miec spokój. Jutro dam znać jak poszła moja rozmowa i mam nadzieję, że to da Wam skrzydła żeby z tym nie zwlekać w swojej pracy [emoji4][emoji11]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to super, trzymam mocno kciuki żeby było ok!!
Kuje Cię raz na jakiś czas brzuch?
Jak tam mąż /partner zareagował?

Mój się popłakał i padł na kolana. Jesteśmy 4 lata po ślubie :)
No wczoraj mnie tak zakulo aż zgielam się w pół,a tak to nie nieraz pępek mnie zaboli,mąż zadowolony bardzo ,dzwoni pyta jak się czuje wszystko mam robić powoli
 
reklama
Moje L4 też może wiązać się z mniejszą pensją ale z każdym dniem uświadamiamy sobie, że tak dłużej nie dam rady. Jak wspomniałam - ja zniosę dużo i jeszcze więcej ale maluszek musi miec spokój. Jutro dam znać jak poszła moja rozmowa i mam nadzieję, że to da Wam skrzydła żeby z tym nie zwlekać w swojej pracy [emoji4][emoji11]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ok trzymam kciuki:rolleyes:
 
Do góry