reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Hej wszystkim i ja się witam.
Od kilku dni wiem o ciąży, ale to dopiero 4tydzien, jutro zamierzam zrobić betę i za kilka dni, a o lekarzu myślę dopiero gdzieś za 2tyg. Bardzo się cieszę ale jestem i pewna obaw bo pół roku temu straciłam pierwszą ciążę. Stąd może moja obecność tu, w kupie raźniej;)
Witam [emoji4]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w pierwszej ciąży też nie brałam żadnych [emoji16] badania wychodziły mi zawsze idealne tylko że jadłam BARDZO dużo owoców... Piłam dużo soków które sama robiłam [emoji39] oczywiście McDonald KFC Pizza to też było na stałe w menu żeby nie było tak idealnie

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Życzę nowym mamusiom dużo zdrowia i samych dobrych wyników [emoji4] ja zrobiłam test 5 stycznia, piękne mocne dwie krechy a 13 stycznia już mieliśmy pierwsze usg, na którym Pani doktor uchwyciła tylko pęcherzyk, zarodek jej zaledwie "mignął" [emoji6]

Kochane piszę do Was z prośbą o poradę - to bardzo wczesna ciąża, zaczął się 6 tydzień ale muszę iść na zwolnienie. Moja praca wysysa ze mnie całą radość (a właściwie szefowa). Dzidziuś jest dla mnie cudem i blogoslawienstwem, bo pojawił się w momencie kiedy moje zdrowie psychiczne i w ogole moce przerobowe wysiadły.

Jestem zawalana całą masą poleceń na już, do tego dochodzi ciągła kontrola wykonywanych przeze mnie zadań, wpajanie przekonania, że muszę to zrobić, że nikt mnie nie zastąpi. Prosiłam o niewysyłanie mnie w delegacje całodniowe, ponieważ nie wyrabiam się z tym co już teraz mam, a dzisiaj dostałam kolejne polecenie wyjazdu. Jestem ciągle zestresowana, wręcz wystraszona tym co znów wymyśli. Jutro idę z zaświadczeniem o ciąży i informacja o odmowie wyjazdu w delegacje i rozważam danie sobie na luz i po prostu odejście na zwolnienie. Czuje, że dłużej już tak nie dam rady [emoji45]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i w sumie trochę mdłości mi przeszły to zamówiłam dla siebie pizze [emoji23] a co mi tam [emoji41]najwyżej będę umierać w nocy

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Paulina_wrzesien12 nie przejmuj się praca, szkoda zdrowia. Ja przez nią przekladalam plany osobiste itd w tym momencie odpuściłam zupełnie, chce przepracować jeszcze trochę i l4 (a moja praca właśnie jest nieodpowiednia dla ciąży, nie mam na myśli tylko stresu)
 
reklama
Do góry