reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Paulina_wrzesien12 nie przejmuj się praca, szkoda zdrowia. Ja przez nią przekladalam plany osobiste itd w tym momencie odpuściłam zupełnie, chce przepracować jeszcze trochę i l4 (a moja praca właśnie jest nieodpowiednia dla ciąży, nie mam na myśli tylko stresu)
Dziękuję, wiem że zdrowie dziecka jest najważniejsze ja zniosę wiele ale maleństwo musi mieć spokój. Najgorszej gdy ktoś kto jest Twoim szefem traktuje Ciebie jak swoją własność ale nie chce już tak dalej tego ciągnąć. Nie ma ludzi niezastapionych a obowiązki można przekazać - jutro mam rozmowę i zastanawiam się jak kobieta-szef przyjmie moją ciążę [emoji29]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joanna w pierwszej ciąży w 3 Msc schudłam 6kg nie jadłam nic tylko piłam wodę i czasami jakiegoś owoca.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Paulina, nad niczym się nie zastanawiaj! Zauważyłam, że dzisiaj przełożeni maja coraz mniej ludzkich odruchów, jakiegokolwiek szacunku do kogokolwiek. Od budżetowej sfery po prywatna. Jestesmy tylko ich szczebelkami w drabince i skaczą pp nas na górę jak chcą.

W poprzedniej ciąży Przytyłam 20kg. Toczyłam się. Wszystko dlatego, że woda mi stanęła. Gorąco, puchlam strasznie, urodziłam w sierpniu. Teraz też będzie ciekawie [emoji16]

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Ostatnia edycja:
Dzwoniłam do lekarza,kazał mi przyjść za dwa tyg,beta powiedział że super nie muszę powtarzać,kwas foliowy mam brać i w razie co dzwonić jakbym się złe czuła albo jakieś plamienia się pojawiły

No to super, trzymam mocno kciuki żeby było ok!!
Kuje Cię raz na jakiś czas brzuch?
Jak tam mąż /partner zareagował?

Mój się popłakał i padł na kolana. Jesteśmy 4 lata po ślubie :)
 
reklama
Do góry