reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

U nas jak się chce i to zazwyczaj w pierwszej ciąży.
Ja u.ginekologa też mam położną. Ona waży,.mierzy itd
Ale mówiła że POWINNAM się zgłosić do położnej w moim okręgu ponieważ przy przyjmowaniu do szpitala trzeba podać imię.I nazwisko położnej.
Może na wsi inaczej niż w mieście ???
 
reklama
U mnie z piciem to jest masakraaaaa.
Totalna.
Coś.tam dzisiaj wypiłam ale może tego w sumie.było ze 300 ml na cały dzień :surprised:
Teraz zjadłam kanapkę z szynką i wypiłam pół szklanki mleka.
Zmuszę się i wypije jeszcze tej wody ile się da
 
To póki co jednorazowy taki jak wcześniej miałam bielusieńkie. Nic nie swędzi. Nie piecze. Nie woni. Jedynie ten kolor... chyba mam grzybicę bo dwa dni miałam taki jakiś twarożkowy.
 
Mi została jeszcze 1 h podróży :)
Chciałam sobie coś kupić, takiego na jesień bo na lato mam od cholery, ale co wchodzę na jakaś sensowna stronę to zaraz przypomina mi się co by tu małemu kupić i już w ciągu tej podróży nakupowalam mu kolejny tuzin niepotrzebnych rzeczy a sobie nic... jest mi z tym o tyle zle, gdyż do tej pory sprawnie wychodziło mi zaspakajanie swoich potrzeb :)
Poczekaj aż urodzisz!! Hihi będziesz jechać ma zakupy dla siebie w wrócisz z siatka z rzeczami dla dziecka jakie to oczywiste i znam to doskonale
 
reklama
Do góry