reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Pani z IP kazała bez paniki wziąć torbę z podstawowymi rzeczami w razie gdybym miała zostać i na spokojnie przyjechać i skontrolować... bądź spokojny ja pieprze...
To zbieraj się. Możliwe, że Cię zaraz odeślą do domu, ale lepiej o raz za dużo, niż o raz za mało.
 
Ja u.ginekologa też mam położną. Ona waży,.mierzy itd
Ale mówiła że POWINNAM się zgłosić do położnej w moim okręgu ponieważ przy przyjmowaniu do szpitala trzeba podać imię.I nazwisko położnej.
Może na wsi inaczej niż w mieście ???

Kurczę u mnie też jest taki formularz i zastanawiałam się o jaką położna chodzi..
 
Ja tak zielone pomidory "na kotlety" zbieram. U Nas to się nazywa SZABER czyli szabrować iść na szaber.
U nas można iść na pachtę.

Dawaj znać na bieżąco co Ci powiedzieli na IP.

Za mną kijowy dzień. Od wczorajszego wieczoru męczy mnie refluks, pożarłam się z S. Jestem zmęczona :/
 
reklama
Do góry