reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ostatnio na obiad mieli tosty i sałatkę. Ona zakupy robi codziennie więc... bardziej zastanawia mnie. jak się w 8 osób mieszczą w 3 pokojach po 9mkw. No i np. korzystanie z wc... u nas wszystkich osob jest 6 a czasami kolejka do kibla... a z nimi jest jeszcze babcia chora i stara (90 lat prawie)
No auto maja jak my 7 osobowe... teraz na weekend pojechali na wesele to pociągiem...
No też o tym pisałam. Że jak już się ma taką ilość to "robim co możem"
Ale tak czysto teoretycznie, jakbym miała.się przygotować na tyle dzieci to właśnie najważniejsze były by kwestie które wymieniłam. Jak tu spać, jak przewozić i.gdzie tyle butelek mleka trzymać :laugh2:
 
Hej wreszcie Was doczytałem. Ja po wczorajszej wizycie. Moja mała to jakaś dumna panica będzie bo głowę trzyma w górze. Co się będzie odwracac i wisieć jak nietoperz. Jeśli nie raczy się odwrócić do następnej wizyty 17 sierpnia to będziemy ustalać termin cc i jestem pobrana delikatnie mówiąc. JAtos tak nie brałam pod uwagę takiego obrotu sprawy. Miał być SN i koniec a teraz bananów nie będzie można jesc:laugh2:. Ubawilyscie mnie tymi bananami przy tym skrócie cc. A tak w ogóle to chciałam Wam wczoraj wysłać deszcz bo padało u mnie i tak super zesko się po nim zrobiło ale zanim wypełniamy z wanny żeby zrobić zdjęcie to przestało padać. :errr:
A tak w ogóle to często zżera Wam posty?. Bo ja już 2 razy pislam i mi nie dodaje dlatego przestałam pisać bo nie mam do tego nerwów. W ogóle u nas jakiś taki zasięg tel jest do dumy. Normalnie nigdzie nie idzie się dodzwonić bo nawet numeru nie chce wybierać, a internet póki co mam z Playa bo normalnie dogadać się z tymi ludźmi od światłowodu to wyczyn na miarę ogarnięcia języka chińskiego.
 
A tak w ogóle to jak ostatnio wychodzą Wam badanie morfologia i mocz? Bo ja przez te upały miałam w moczu ketony i to w mega ilości bo aż 100. Doczytałem że to od cukrzycy ciążowej i że w ogóle to mam zakwaszenie organizmu i w ogóle to stan zagrażających życiu matki i dziecka. Tym bardziej się zestresowalam że po odbiór wyników jeździłam tydzień bo nie po drodze mi było. Odebrałam je w teraz w czwartek i normalnie miałam już wizję szpitala. Ale wczoraj rano poznałam do laboratorium na powtórzenie i wyniki idealne. Zero ketonow. A babeczki w lab do mnie ze przez te upały to właśnie dużo ludzi wraca powtórzyć bo wyniki im fatalne powychodzily.
 
Hej :) ciężko za Wami nadążyć. Ja miewam też co jakiś czas skurcze, ale są nieregularne i rzadko. Boję się tego, że zaczną się, a ja nie będę w tym Szczecinie. Masakra!
Dodam, że nadal kochamy się z mężem i czasem boję się, że on wchodzi we mnie zbyt głęboko i że to spowoduje przyspieszenie porodu (pierwszy poród tak przyspieszylismy). A wkurzam się, że nadal nie wiem czy moje serducho wytrzyma SN czy mam mieć w ogóle CC przy znieczuleniu ogólnym.
Chciałam napisać, a mi się córka właśnie budzi. Heh... No to kiedy indziej :D
 
Witajcie. Ja wam powiem że przez te zaćmienie to mała oszalała :-p
Tak wczoraj wariowała że myślałam że wyskoczy z tego brzucha.
Co ruch to kwiczalam z bolu.
Mam nadzieję że już tak mocno nie bd robić :no:
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Nie śpię od 5. Jakoś gorąco i niewygodnie mi było i wstałam. Ogarnęłam prasowanie i wykąpałam sie. Reszta spi to chwila na książkę.

Aniu zdrówka. Gorączka nie brzmi dobrze, zwłaszcza z bólem gardła... mam nadzieję że to z przegrzania i szybko przejdzie.

Jak tam randki wasze wczorajsze?

Jadę na 12 do lekarza, ale na koniec świata to pewnie wieczorem zajrzę.

Miłej soboty
 
Do góry