reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
My właśnie wróciliśmy do domu. Pojechaliśmy do innej galerii z nadzieją, że będzie więcej ciuszków na wyprzedażach ale tez lipca choć z pustymi rękoma nie wróciłam :)
Nie mogliśmy się zdecydować na co iść do kina to każde z nas poszło osobno, a potem razem obejrzeliśmy dogrywkę meczu i karne i w sumie dzień udany :)

A to wspomniane łupy


IMG_3026.JPG
 

Załączniki

  • IMG_3026.JPG
    IMG_3026.JPG
    390,9 KB · Wyświetleń: 348
A ja się obudziłam z godzinę temu i spać nie mogę ,;))).
Ja oglądałam mecz do dogrywki i usnęłam. Kibicuje Chorwacji i bardzo się cieszę ich wygraną:)

Jestem tak głodna od godziny 3... Tak jak wczoraj. Nie podjadam w nocy , bo nie chce. W ogóle przez ten tydzień zrobiłam się bardziej głodna... Ale pilnuje się.
 
Hejka nie śpię obudzilo mnie stuknięcie do okna i nie wiem czy jakiś ptak czy ktoś sobie od strony ulicy żarty robi i czymś rzucił? Bo raczej na wysokim parterze mieszkamy i ręką nie idzie z ziemi okien dotknąć wrrr a tam mi się dobrze spało.....

Bardzo ładne ubranka chyba większe??
Pokój miętowy też piękny ale efekt lał będzie z meblami więc się pochwal...

Ja na szczęście meczu nie oglądam i mój mąż też nie więc luzik.....

Wczoraj miałam kiepski dzień może dziś będzie lepiej?
 
W nocy padało więc spałam jak kamień. Obudziłam się taz gdy śniło mi się że sikam do doniczki na parapecie otwartego okna ;) poszłam do wc i łóżko znów. I chyba się wyspałam bo wstałam obudzona i chyba wyspana... jakkolwiek maślanie to brzmi...
 
Cześć dziewczyny.
U mnie nocka taka sobie. Wstawałam kilka razy do młodego, ale było ok, w sensie temp nie rosła. Spocil się bardzo już godzinę po zaśnięciu więc uznałam to za dobry znak.
Ja niestety jadłam wczoraj późno kolacje.. i to jagodzianki t. Więc będę dziś odpokutowuwac za ten grzech.. miłej niedzieli..
 
Heeej
Podczytuje ale slabo to wychodzi bo co zaczne to ptem nie wiem gdzie jestem duzo naskrobalyscie :-D :*
My urlopujemy po gorach lazimy i tak jak wroce wieczorem cos poczytam i zasypiam i sil juz nie ma

Dzis mala mnie obudzila takimi kopniakami UWIELBIAM TO ♡♡♡♡♡♡
:D
Macie sliczne brzuszki i ubraka cuda jeszcze miesiac dwa i bedziemy miec przy sobie swoje malenstwa:-)

Trzymam kciuki za nasze hormonki ;-) ja tez jestem conajmniej kilka razy dziennie niezrozumiala i ciezka dla otoczenia :-* :** pozdrawiam cieplutko
 
reklama
Do góry