reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

U mnie ciągle dużo się dzieje i brak czasu na gorsze samopoczucie..
Synek pół dnia u babci, odbieram go i widzę że ciepły. 39.2 podałam nurofen to cały spocony i trochę spadło.. fajna nocka się szykuje.. na czuwaniu.

Jak was czytam to czuje się jakaś inna, ale ja nie chce rodzić przed terminem. Nawet chciałabym z tydzień po.. być może zmieni mi się za miesiąc..

Mam pytanie, czy dużo kupowalyscie ubrań ciążowych? Ja nam tylko 2 pary leginsow, jeansy, kilka bliżej i jedna lepsza sukienkę na wyjście.. trochę chodziłam w normalnych sukienkach które były luźniejsze, ale już nie wchodzę w nie.. brakuje mi spodenek, czy spódnicy i sukienki na zmianę.. trochę mi szkoda kupować, ale za ciepło na leginsy i jeansy i chyba nie mam wyjścia.. byłam dzisiaj w sklepie happymum ale ceny z kosmosu.. spódnica za 230, sukienki od 139 w górę.. spodenek za bardzo nie mieli.. może kupowalyscie przez neta coś i możecie polecić nie za drogo?
Ja nie kupowałam w tej i poprzedniej ciąży nic stricte ciążowego. Ponieważ mam wiele tunik i sukienek odcinanych pod biustem. A upodobałam sobie do tego legginsy lub joggersy i jak na razie starcza czasem podkradnę matce jakąś koszulkę dłuższą...

Co do syna może przegrzał się na słońcu i do jutra mu minie?
 
reklama
Agata moim skromnym zdaniem jedyne co Ci teraz zostaje to się wziąć i postawić zarówno chłopu jak i jego matce. Co jak co ale mnie żadna teściowa doszła czy niedoszła nie wlazła na głowę a była taka jedna zazdrosna i zołza.. A jak chłop mnie nie bronił to i jeszcze jego obleciało. Nie uznaję krytykanctwa i wtrącania w małżeństwa szczególnie przez rodziców czy jednych czy drugich. A ty przyjmujesz postawę ofiary i dlatego tak Cię bacą wszyscy...
 
U mnie ciągle dużo się dzieje i brak czasu na gorsze samopoczucie..
Synek pół dnia u babci, odbieram go i widzę że ciepły. 39.2 podałam nurofen to cały spocony i trochę spadło.. fajna nocka się szykuje.. na czuwaniu.

Jak was czytam to czuje się jakaś inna, ale ja nie chce rodzić przed terminem. Nawet chciałabym z tydzień po.. być może zmieni mi się za miesiąc..

Mam pytanie, czy dużo kupowalyscie ubrań ciążowych? Ja nam tylko 2 pary leginsow, jeansy, kilka bliżej i jedna lepsza sukienkę na wyjście.. trochę chodziłam w normalnych sukienkach które były luźniejsze, ale już nie wchodzę w nie.. brakuje mi spodenek, czy spódnicy i sukienki na zmianę.. trochę mi szkoda kupować, ale za ciepło na leginsy i jeansy i chyba nie mam wyjścia.. byłam dzisiaj w sklepie happymum ale ceny z kosmosu.. spódnica za 230, sukienki od 139 w górę.. spodenek za bardzo nie mieli.. może kupowalyscie przez neta coś i możecie polecić nie za drogo?

Ja nie kupowałam nic oprócz dwóch par spodni ciążowych. A jak jest ciepło to chodzę w swoich sukienkach cały czas bo na szczęście lubiłam oversizowe rzeczy ;)
 
U mnie ciągle dużo się dzieje i brak czasu na gorsze samopoczucie..
Synek pół dnia u babci, odbieram go i widzę że ciepły. 39.2 podałam nurofen to cały spocony i trochę spadło.. fajna nocka się szykuje.. na czuwaniu.

Jak was czytam to czuje się jakaś inna, ale ja nie chce rodzić przed terminem. Nawet chciałabym z tydzień po.. być może zmieni mi się za miesiąc..

Mam pytanie, czy dużo kupowalyscie ubrań ciążowych? Ja nam tylko 2 pary leginsow, jeansy, kilka bliżej i jedna lepsza sukienkę na wyjście.. trochę chodziłam w normalnych sukienkach które były luźniejsze, ale już nie wchodzę w nie.. brakuje mi spodenek, czy spódnicy i sukienki na zmianę.. trochę mi szkoda kupować, ale za ciepło na leginsy i jeansy i chyba nie mam wyjścia.. byłam dzisiaj w sklepie happymum ale ceny z kosmosu.. spódnica za 230, sukienki od 139 w górę.. spodenek za bardzo nie mieli.. może kupowalyscie przez neta coś i możecie polecić nie za drogo?
Ja mam sporo, ale moje ciało tak diametralnie się zmieniało w tej ciazy, że już od 16 t.c. musiałam nosić spodnie ciążowe. Ale nie kupowałam nic nowego. Trochę na grupach sprzedażowych na FB, trochę w lumpach.

Hej Wam :D
W końcu w domu :D pokój dzieciaków pomalowany, jutro i pojutrze będziemy meblować i w końcu odetchnę :D brzuch mam spiety niemal non stop, trochę to już meczace. Grrrr

Agata zbierz się w sobie i pokaz pazurki. Ćwicz asertywna postawę, już za chwilę będzie Ci jeszcze bardziej potrzebna :)

Oglądacie mecz?!
 
Zapomniałam dodać zdjęcie :p
IMG_20180707_193922_HDR.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180707_193922_HDR.jpg
    IMG_20180707_193922_HDR.jpg
    37,6 KB · Wyświetleń: 271
reklama
Ja mam sporo, ale moje ciało tak diametralnie się zmieniało w tej ciazy, że już od 16 t.c. musiałam nosić spodnie ciążowe. Ale nie kupowałam nic nowego. Trochę na grupach sprzedażowych na FB, trochę w lumpach.

Hej Wam :D
W końcu w domu :D pokój dzieciaków pomalowany, jutro i pojutrze będziemy meblować i w końcu odetchnę :D brzuch mam spiety niemal non stop, trochę to już meczace. Grrrr

Agata zbierz się w sobie i pokaz pazurki. Ćwicz asertywna postawę, już za chwilę będzie Ci jeszcze bardziej potrzebna :)

Oglądacie mecz?!
Oglądałam i wynik mnie ucieszył..
 
Do góry