reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Aha czyli wszystko ze mną w normie.bo ja w tej ciąży to mogłabym się przenieść na bezludną wyspe.z osoby kochającej towarzystwo teraz najlepiej czuje się w swoich 4 ścianach bez zbędnego gadania

No ja taki odludz ze jak ktoś do mnie mówi to nie czaje co on wogole chce. Siedzę między ludźmi a czytam forum. Lepiej mi tu pogadać niż na żywo
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie, bo bylam nastawiona na kosz mojzesza, ale w sumie poogladalam dostawki a’la takie zwykle lozeczko tylko wersja pomniejszona i zaczely mi sie podobac. Ale mam watpliwosc co do powierzchni spania.. na dlugosc ok, 90cm na poczatek super, ale na szerokosc 40cm to jakos nie za malo? :( wydaje mi sie ze zaraz by z tego spadal, ja wiem ze na poczatku to okruszki ale kurcze chyba bez przesady?

Na początek będzie ok, ale to raczej rozwiązanie na krótki czas.
Można znaleźć normalne łóżeczka z funkcją dostawki, ale wybór kolorów słaby.
 
Dziewczyny mam pytanie, bo bylam nastawiona na kosz mojzesza, ale w sumie poogladalam dostawki a’la takie zwykle lozeczko tylko wersja pomniejszona i zaczely mi sie podobac. Ale mam watpliwosc co do powierzchni spania.. na dlugosc ok, 90cm na poczatek super, ale na szerokosc 40cm to jakos nie za malo? :( wydaje mi sie ze zaraz by z tego spadal, ja wiem ze na poczatku to okruszki ale kurcze chyba bez przesady?
Ja wzięłam dostawkę z Chicco bo była szersza właśnie. 60x86 bodajże
W takiej zwykłej kołysce to chwila moment i by się zrobiło ciasno
 
reklama
Do góry