reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

STARAnia dokladnie. My kupujemy nowy fotelik cybex aton 5 . Z tego co czytalismy w rankingach jest najlepsza opcja dorownuje tym z isofixem a cena jest znosma bo 470zl. Myslelismy tez nad besafe mamy taki ale dla nast.grupy wiekowej i jest rewelcyjny ale przy zakupie wozka cybex razem z tym fotelikow chyba nie trzrba juz tych adapterow itp
Asaptery osobno sie kupuje do cybexa chyba, ze dadza gratis
 
reklama
Sklep bejbolandia legionowo, najlepiej zadzwonic i zapytac go jaka cene oferuje, tam wlasciciel sam sprzedaje i mozna negocjowac, nam dal gratis adaptery do fotelika i fotelik mamy dostac aton m, a zamawialismy aton 5, ale to powiedzial ze w ramach rekompensaty za czas oczekiwania da nam drozszy. Dzisiaj mam go odebrac, wiec zobaczymy. Ma tez konto na allegro widzialam, ale nie wszystkie wozki ma wystawione tam, a zamowic chyba mozna kazdy model u niego. Cena za wozek 1800 zl, fotelik 450 zl
Tylko aton m nie posiada niezależnych testów zderzeniowych, a jedynie podstawową homologację. Jego nastepca, aton m i-size to faktycznie bardzo dobry fotel, ze świetnymi wynikami. Aton m prawdopodobnie wypadłby podobnie, ale to są tylko domysły.
 
Ania jako sprzedawca poradź mi proszę co mam zrobić w sytuacji gdy w naszym mieście mamy autoryzowany sklep Cybexa jednak za każdym razem gdy jesteśmy tam z wizytą aby właśnie wziąć fotelik do przymiarki za kasa stoi jakąś pani w zastępstwie i mowi że nie ma pojęcia o montowaniu fotelików do cholery... Właściciel ciągle gdzieś biega. Ma o kilkadziesiąt złotych droższy fotelik niż w sklepie internetowym. Czy biorąc balios s i aton m jest szansa coś wytargowac? Zdarzało się to u Ciebie?
W kazdym sklepie mozna sie targowac. Ja zawsze sie targuje, w obi, w media markt, wszedzie. Chocia zawsze latwiej w prywatnym sklepie niz sieciowkach. Na wozku z fotelikiem tez nam opiscil i dal gratis adaptery
 
Ja w końcu się zgłosiłam do położnej.
Dziś była na wizycie u mnie. Kolejna wizyta za tydzień.
Nie mogła znaleźć serduszka.
Z 10 minut jeździła tą głowicą w te i z powrotem aż w końcu znalazła..... 3 cm nad pępkiem
Ja nie wiem co ta moja kluska tam robi ale podług poprzednich ciąż to chyba akrobatka jakaś :sorry2:
 
Tylko aton m nie posiada niezależnych testów zderzeniowych, a jedynie podstawową homologację. Jego nastepca, aton m i-size to faktycznie bardzo dobry fotel, ze świetnymi wynikami. Aton m prawdopodobnie wypadłby podobnie, ale to są tylko domysły.
Aton 5 chyba jest 100-150 tanszy niz aton m i ponoc niczym sie nie roznia poza tym, ze aton m ma wlasnie testy a aton 5 nie, tak nam w sklepie tlumaczyli
 
Wózek Balios to ma wersje S i M.
Ta pierwsza dla mnie zdecydowanie za mała,.natomiast M mnie jakoś nie zachwyciła materiałem i budka taka lichawa. Bardzo giętka. A dla mojego męża znów nawet i wersja M za mała. Jak zabawkowy przy nim wyglądał. Heh.
Choć bardzo zgrabny wózio, nie można powiedzieć. I dość mało miejsca zajmuje złożony.
No ale każdy dobiera te parametry podług siebie a.także podług tego czy to typowo do miasta, czy na wieś na wertepy etc
 
TRZYMAJCIE KCIUKI

Przyznali mi mieszkanie jadę oglądać...
Trzymam kciuki! :)

Ja w końcu się zgłosiłam do położnej.
Dziś była na wizycie u mnie. Kolejna wizyta za tydzień.
Nie mogła znaleźć serduszka.
Z 10 minut jeździła tą głowicą w te i z powrotem aż w końcu znalazła..... 3 cm nad pępkiem
Ja nie wiem co ta moja kluska tam robi ale podług poprzednich ciąż to chyba akrobatka jakaś :sorry2:
Pamiętam jak się przestraszyłam kiedy na każdej wizycie u ginekologa bicie serduszka było bardzo wyraźne i równe az tu nagle w którymś tygodniu zmiana - jakieś nierówne ciche dźwięki... No ale w sumie co się dziwić, w końcu jest już lepiej "obudowne" :) Chociaż na ostatniej wizycie dźwięk był naprawdę dobry widocznie mała jakoś lepiej się ułożyła. Następna wizyta za 2 tygodnie, już zaczynam tęsknić :) Ciekawe ile podrosła od ostatniego usg 12 czerwca.
 
Witajcie dziewczyny od rana biegam po mieście i sama się sobie dziwię że jeszcze tyle energii mam!

Myślę cały czas o tym czy po macierzyńskim wracać do firmy czy otworzyć coś swojego. Nie wiem czemu takie myśli coraz częściej mnie nachodzą .Może dlatego że wśród znajomych coraz częściej widzę że decydują się na otwarcie własnej działalności. Jest ktoś kto miał, ma z tym doczynienia?
Myślałyście o tym wgl? Jeżeli tak to nad czymś konkretnym?
 
Witajcie dziewczyny od rana biegam po mieście i sama się sobie dziwię że jeszcze tyle energii mam!

Myślę cały czas o tym czy po macierzyńskim wracać do firmy czy otworzyć coś swojego. Nie wiem czemu takie myśli coraz częściej mnie nachodzą .Może dlatego że wśród znajomych coraz częściej widzę że decydują się na otwarcie własnej działalności. Jest ktoś kto miał, ma z tym doczynienia?
Myślałyście o tym wgl? Jeżeli tak to nad czymś konkretnym?
Ja po macierzynskim chce isc na swoje ale zakladam spolke z kolezanka, a ona teraz sie stara o dziecko, wiec jak jej siw uda to wroce na chwile do pracy zeby na nia poczekac :)
 
reklama
Ja po macierzynskim chce isc na swoje ale zakladam spolke z kolezanka, a ona teraz sie stara o dziecko, wiec jak jej siw uda to wroce na chwile do pracy zeby na nia poczekac :)
Ok
A staracie się o dofinansowanie z UE albo Urzed Pracy?

Mam kilka pomysłów ale bardzo boję się ryzyka .
No ale też wiem że kto nie ryzykuje , szampana nie piję.
 
Do góry