reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

No wiec wlasnie wyglada cudnie .. ale z twgo co sie dopytalam wlascicielek bialej ramy non stop szmatka i pucu pucu bo wszystko widac
Ale wozek wyglada cudnie ♡ yhh czarnego cybexa chyba wezmiemy balios M bierze ktos albo moze cos o nim napisac? My sie wahamy ...za duzy wybor chyba gdzie zamawiacie wozki foteliki? W sklwpie stacjonarnym czy w necie??? Polecacie jakies sklepy internetowe tanie i spraqdzone???

Szukam tez namiarow na kogos kto tanio i fqjnie szyje kocyki rozki itp z tej bawelny minky polećcie mi kogos :* :*:-)
Ja kocyk, rożek, poduszke, kokon,motylka itd zamawiałam u takiej babeczki na Facebooku Pluszakowo, polecam :-)
 
reklama
Dziewczyny o ile wózki można śmiało przez internet zamawiać, nie powinno się tego robić z fotelikiem. Fotelik TRZEBA przymierzyć do samochodu. To bardzo ważne, to sprzęt, ktory może uratować życie naszego dziecka. Nie radzę też tych fotelików z zestawów 3w1 (chyba, że mówimy o wózkach, które w zestawach mają bezpieczne foteliki, ale polskie marki nie mają). To na prawdę bardzo, bardzo ważne.
 
Dziewczyny o ile wózki można śmiało przez internet zamawiać, nie powinno się tego robić z fotelikiem. Fotelik TRZEBA przymierzyć do samochodu. To bardzo ważne, to sprzęt, ktory może uratować życie naszego dziecka. Nie radzę też tych fotelików z zestawów 3w1 (chyba, że mówimy o wózkach, które w zestawach mają bezpieczne foteliki, ale polskie marki nie mają). To na prawdę bardzo, bardzo ważne.
Zawsze można przymierzyć w sklepie stacjonarnym i zamówić tam gdzie jest taniej ;)

Ja chcę wózek adamex z którymś z fotelików cybex, tylko jeszcze nie podjęliśmy decyzji z którym
 
STARAnia dokladnie. My kupujemy nowy fotelik cybex aton 5 . Z tego co czytalismy w rankingach jest najlepsza opcja dorownuje tym z isofixem a cena jest znosma bo 470zl. Myslelismy tez nad besafe mamy taki ale dla nast.grupy wiekowej i jest rewelcyjny ale przy zakupie wozka cybex razem z tym fotelikow chyba nie trzrba juz tych adapterow itp
 
Zawsze można przymierzyć w sklepie stacjonarnym i zamówić tam gdzie jest taniej ;)

Ja chcę wózek adamex z którymś z fotelików cybex, tylko jeszcze nie podjęliśmy decyzji z którym
Szczerze, jako, że jestem sprzedawcą powiem tylko, że coś takiego jest bardzo nie fair i to właśnie sprawia, że niektóre sklepy zaczęły pobierać opłaty za przymiarki. W większości sklepów spokojnie można negocjować cenę i się dogadać, ale takie "tu se poprzymierzam, ktoś mi zaniesie 5 foteli do samochodu, nauczy jak montować, a potem se zamowie w necie, bo oszczedze dwie dychy" jest mało fajne :/
 
STARAnia dokladnie. My kupujemy nowy fotelik cybex aton 5 . Z tego co czytalismy w rankingach jest najlepsza opcja dorownuje tym z isofixem a cena jest znosma bo 470zl. Myslelismy tez nad besafe mamy taki ale dla nast.grupy wiekowej i jest rewelcyjny ale przy zakupie wozka cybex razem z tym fotelikow chyba nie trzrba juz tych adapterow itp
Zależy jaki wózek bierzesz. Do baliosa S trzeba dokupić adaptery, do reszty są w zestawie.
 
reklama
Witam się i ja :)Ta puszka wcale nie jest taka delikatna, więc pewnie nic się nie stało, ale trzeba uważać :)Ja biorę bebetto, ale na czarnej ramie, bo biała mnie przeraża z czyszczeniem :D

My też kupiliśmy wózek na czarnym stelażu, bo nam się taki podobał, dopiero w domu refleksja czy to będzie praktyczne ... :) kompletny brak doświadczenia, wszystko wyjdzie "w praniu", ale skoro został poruszony temat to może ktoś z doświadczeniem się wypowie ? :)
 
Do góry