reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
My z mężem mamy konflikt. Immunoglobine miałam podawana 2 razy po porodzie i po poronieniu . Teraz mam mieć szczepionke podaną za tydzień bo podają między 28 a 30 tygodniem i później po porodzie. Ja podchodzę do tego spokojnie no i wiadomo że trzeba.
 
jakby bylo pod gorna granice to by bylo spoko, ale np mam limit 3 kanapek na to pierwsze sniadanie, po zjedzeniu jednej ostatnio mialam wynik 140, a wczoraj bylam taka glodna, ze zjadlam dwie no i już było ponad 180, takzze ewidentnie cos sobie nie radzi ten moj organizm z pierwszym posilkiem :(
ale dzisiaj też dwie kanapki na tym chlebku z niskim ig i cukier 106, takze jestem dobrej mysli ;)
Może właśnie problem był w chlebie. Może był "chrzczony" jakaś dodatkową mąką o wysokim indeksie glikemicznym.
 
U mnie Om 1 września, usg 14 września. Miałaś nieregularne cykle? Dla mojego gina liczy się usg i tego każe się trzymać.
Ale ciążę z cukrzycą rozwiązuje się tydizen przed terminem zazwyczaj. Wolałabym wcześniej niż za późno. :(

Z tym kiedy rozwiązuje się ciąże z cukrzycą to każdy mówi co innego, wiec już sama nie wiem kogo słuchać :(
 
StarAnia to faktycznie problem napewno sobie poradzisz najwyżej szpital trudno, ja również leżałam cały sierpień i jeszcze później tydzień od cesarki dałam radę tu również dasz najważniejsze aby donosi ciaze....... A mnie dziś brzuch mega ciągnie w dół, przegielam z chodzeniem zaczyna się całe lato będę się pięścic że sobą aby właśnie tak się nie czuć jak dziś, jutro czeka mnie prasowanie, upały jednak wykańczaja.....
 
StarAnia to faktycznie problem napewno sobie poradzisz najwyżej szpital trudno, ja również leżałam cały sierpień i jeszcze później tydzień od cesarki dałam radę tu również dasz najważniejsze aby donosi ciaze....... A mnie dziś brzuch mega ciągnie w dół, przegielam z chodzeniem zaczyna się całe lato będę się pięścic że sobą aby właśnie tak się nie czuć jak dziś, jutro czeka mnie prasowanie, upały jednak wykańczaja.....
Starania, tak jak pisze Bajdelka-najwazniejsze to jak najdluzej donosic dziecko. Zobaczysz co powie drugi lekarz, a jak trzeba bedzie to i w szpitalu dasz rade. Trzymaj sie dziewczyno!
 
Ja też, ale chciałabym zeby do porodu wszystko było dobrze, żebym nie musiała się martwić że np za mało się rusza, a potem takie spektakularne chluśnięcie wód żebym nie musiała się zastanawiać czy już czy jeszcze nie :)

Możemy sobie pogadać :p
To ja chcę żeby wody odeszły w momencie wychodzenia dziecka na sucho rodziłam raz i dziękuję
 
Dziewczyny ja tak z innej beczki , która ż was będzie karmiła niemowlę od razu po urodzeniu mlekiem modyfikowanym bo ja zamierzam karmić odrazu , ale była u mnie wczoraj opieka poporodowa na zapoznanie i ciągle mnie męczyła że mam karmić piersią jak ja nie chce . I.pytam was jak wy to u was będzie? [emoji480][emoji480][emoji480]
 
@StarAnia to przerąbane. Fakt że ten twój niski brzuch mnie przeraził ostatnio ale myślałam że jak tak ładnie oklejona leżysz i się byczysz to stanie na tym... Oby Miłosz (dobrze pamiętam?) wytrzymał... może mu do wakacji spieszno ;) trzymaj się mocno i daj koniecznie znać jaka decyzja po jutrzejszej konsultacji.

@KatarzynaCarmen. ja zamierzam cyckiem ale nikt nie ma prawa odmawiać ci butli a namawiać będą w niektórych krajach na namawianiu się nie konczy bo nawet przekupuja matki ;) także badz silna
 
reklama
Do góry