reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

A ja sama nie wiem, póki co intuicja niczego mi nie podpowiada, ale jak będzie wcześniej to chyba na złość mojemu S. bo on traktuje termin jako absolutny pewnik, a to chyba nie jest najbezpieczniejsze podejście :)

Ale ja tez jakoś tak na termin się nastawiam, bo tak mi pasuje i jak coś planuje to zakładam, że 26.09 to dzień zero :)
 
reklama
Hej. Poczytuje Was od czasu do czasu, ale przede wszystkim jestem jak coś na zamkniętym.
Ja też dopiero na koniec września termin mam. Dzisiaj mi stuknęło 100 dni do końca ciąży dopiero :D
 
Hej. U mnie po wizycie wieści zle. Jutro jadę jeszcze do innego lekarza zasięgnąć opinii, żeby zdecydować, czy ryzykuje leżenie w domu, czy idę do szpitala. Jestem zalamana.
Z ciekawostek - tak wyglądało u nas dzisiaj niebo. Ten biały mur to chmura.
Screenshot_2018-06-20-18-16-58-041_com.miui.gallery.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-06-20-18-16-58-041_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2018-06-20-18-16-58-041_com.miui.gallery.jpg
    52,7 KB · Wyświetleń: 244
reklama
Hej. U mnie po wizycie wieści zle. Jutro jadę jeszcze do innego lekarza zasięgnąć opinii, żeby zdecydować, czy ryzykuje leżenie w domu, czy idę do szpitala. Jestem zalamana.
Z ciekawostek - tak wyglądało u nas dzisiaj niebo. Ten biały mur to chmura.Zobacz załącznik 869297

Właśnie co się dzieje ? Przez to otwarcie szyjki? Czy ten niski brzuch??
 
Do góry