reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Mi już nawet lekarz mówił, że Blanka jest mała, ale chyba coś zobaczył w moich oczach, bo zaczął tłumaczyć, ze w żadnym razie nie mam się tym stresować, bo wszystko jest w normie... no ale jest mała. I to wcale nie jest źle jak dziecko jest mniejsze.
Pewnie że nie ja mam 164 mąż 174 i myślę że mała nie będzie gigantem[emoji4]ale zobaczymy wiadome że USG może się myślicie dlatego zobaczymy co USG w poniedziałek pokaże [emoji4]
 
reklama
A moja koleżanka też nie za duża, jej mąż 178 cm a urodziła miesiąc wcześniej córę 3100
Jak na wcześniaka to klucha jak nie wiem :sorry: donosiła by jeszcze miesiąc to może i do 4 kg by dobiła.
Także nie ma reguły
 
reklama
Do góry