reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Na pewno najlepsza książka ba rynku o kp. Nikt tyle na ten temat nie wie w pl co Magda. Jej wiedzą jest z międzynarodowej organizacji LLL non profit zajmującej się np z której danych korzysta nawet who.

Jeszcze hafija blog i na fb godny polecenia według mnie:)
Dzieki za podpowiedzi, Hafije znam, ale wole Magde.
 
BOŻE NO!
Dziś cały dzień pachnie mi pizzą ale taką z piekarnika domowej roboty... aż ślinotok mam.
A mi też przyszła ochota na pizze i jak będzie siła to na dniach zrobie i to na własnym cieście.
Wczoraj obejrzeliśmy pół meczu w krzykach naszej M. Ona ostatnio nas terroryzuje. Coś jej się nie spodobało, że rodzice mecz oglądają. Druga połowa to był Słoń Beniamin i Tree Fu Tom na TVP abc. I tak nasi grali do kitu.
Który z tych dwóch możliwości urlopu macierzyńskiego wybieracie? 80% przez rok czy 100% przez pół roku, a potem 60% przez drugie pół?
 
A mi też przyszła ochota na pizze i jak będzie siła to na dniach zrobie i to na własnym cieście.
Wczoraj obejrzeliśmy pół meczu w krzykach naszej M. Ona ostatnio nas terroryzuje. Coś jej się nie spodobało, że rodzice mecz oglądają. Druga połowa to był Słoń Beniamin i Tree Fu Tom na TVP abc. I tak nasi grali do kitu.
Który z tych dwóch możliwości urlopu macierzyńskiego wybieracie? 80% przez rok czy 100% przez pół roku, a potem 60% przez drugie pół?

80% na rok, tak chyba najlepiej :)
 
A mi też przyszła ochota na pizze i jak będzie siła to na dniach zrobie i to na własnym cieście.
Wczoraj obejrzeliśmy pół meczu w krzykach naszej M. Ona ostatnio nas terroryzuje. Coś jej się nie spodobało, że rodzice mecz oglądają. Druga połowa to był Słoń Beniamin i Tree Fu Tom na TVP abc. I tak nasi grali do kitu.
Który z tych dwóch możliwości urlopu macierzyńskiego wybieracie? 80% przez rok czy 100% przez pół roku, a potem 60% przez drugie pół?
80:)
 
Dzień dobry :)

@Myszawa też mam te bodziaki z auchan. Wzięłam 56 i planuje zabrać je jako ubranko do szpitala tylko zastanawiam się jak będą wyglądały po praniu, jak zachowa się nadruk i czy nie zmniejsza mi się przypadkiem jeszcze bardziej, bo już teraz jest to bardzo małe 56 w porównaniu do body ze smyka.

Też wczoraj oglądaliśmy mecz. Okropny ze mnie kibic, bo spodziewałam się przegranej z Senegalem ;)

Dzisiaj znowu szkoła rodzenia. Jakoś zmuszę się żeby pojechać. Zeszlotygodniowy wykład o zaletach bankowania krwi pępowinowej zostawił po sobie niesmak, mam nadzieje że dziś będzie ciekawiej.
 
reklama
A mi też przyszła ochota na pizze i jak będzie siła to na dniach zrobie i to na własnym cieście.
Wczoraj obejrzeliśmy pół meczu w krzykach naszej M. Ona ostatnio nas terroryzuje. Coś jej się nie spodobało, że rodzice mecz oglądają. Druga połowa to był Słoń Beniamin i Tree Fu Tom na TVP abc. I tak nasi grali do kitu.
Który z tych dwóch możliwości urlopu macierzyńskiego wybieracie? 80% przez rok czy 100% przez pół roku, a potem 60% przez drugie pół?

Ja 80
 
Do góry