reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny jak tam samopoczucia u drogich pań ? Jak minęła noc? U mnie średnio. Nogi dalej bolą dziś doszły lekkie mdłości Ale pojedyncze.
Kawa dalej średnio samkuje :( chyba bede się musiała przestawic na inke i zobaczymy jak zasmakuje.
Dziewczyny trzymajcie kciuki o 19:15. Myślę że dziś po wizycie będzie wiele do przemyślenia.
Miłego dnia życzę wszystkichm :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny które dziś mają wizyty dajcie znać. Pewnie przeczytam dopiero po pracy ale trzymam kciuki bardzo mocno :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymam za was wszystkich kciuki.
Tak się boje ,żeby tylko nie było powtórki z sierpnia.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
TeZ trzymam. :happy2:

Współczuję mdłości... Paskudna sprawa. Na razie dziękuję Bogu, ze nie mam. Wystarczy mi wspomnień z poprzednich ciąż.
W poprzedniej ciąży tylko przeszkadzał mi zapach z lodówki i gąbki z płynem do mycia naczyń. Tylko mdłości, zero wymiotów. A teraz szok. Jestem sama z dziećmi i muszę dzwonic po koleżankę żeby przychodziła i lecę do WC. Dramat...

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Dee_ co z Tobą?jak się czujesz?

c55f0dw4ay49a7ki.png
Hej. U mnie plamienia ustalo. Czekam na 22
01 na wizytę. Nerwowo u mnie ostatnio dlatego troszkę zamilklam. W pracy już wiedzą,ale może to lepiej. Będę pracować troszkę mniej.
Jestem ciągle niewyspana

f2w3xzkrlo9f9lo0.png

zem3zbmh5er10i2b.png
 
reklama
Do góry